Czy to są objawy nerwicy?-WĄTEK ZBIORCZY

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

parestazje czy coś innego?

przez monietta 16 gru 2012, 11:24
dzieki za nastraszenie mnie jeszcze bardziej

-- N gru 16, 2012 6:50 pm --

czy ktos jeszcze sie wypowie?

Stan podgoraczkowy tylko w dzień czemu ??

przez linka 16 gru 2012, 13:20
ozi198, masz zdiagnozowane jakieś zaburzenie emocjonalne?

Kiedyś już był podobny temat - poszukam.

-- N gru 16, 2012 12:23 pm --

Poczytaj :)
prosz-o-pomoc-gor-czka-nerwica-t19427.html?hilit=gor%C4%85czka
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez madzikus 16 gru 2012, 22:56
monietta, czy jest taka możliwośc żeby cię przyjęli bezpłatnie do szpitala? może powinnaś jeszcze raz udać się na izbę przyjęć i powiedzieć o wszystkich swoich dolegliwościach, powiedz ,że to nie ustępuje po środkach które dostałaś... naprawdę takie symptomy mogą mieć różnorakie przyczyny, ale żeby podczepić je pod nerwicę ( to jest mocno prawdopodobne, zwłaszcza,że pojawia się to równocześnie z lękiem i objawami wegetatywnymi), trzeba wykluczyć przyczyny somatyczne, trzymam kciuki ,żeby było dobrze, napisz co i jak

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monietta 17 gru 2012, 16:07
byłam kolejny raz u lekarza dzis i zbadał mnie pod wzgledem neurologicznych i powiedzial ze to nerwica, bo czucie refleksy wszytsko mam i zebym poczekała tydz i jak nie przejdzie to mnie neurolog zbada ale to nie sm..sama nie wiem czy mu ufać :8):

przez madzikus 17 gru 2012, 18:25
sm to poważna choroba i jej diagnoza ma kolosalne znaczenie dla pacjenta, poza tym jest trudna do wykrycia... poczekaj ten tydzień i postaraj się uspokoic, a potem jeśli nie przejdzie to neurolog... sama mam lęki ,że mam sm, wiec Cię rozumiem... mam nadzieję ,że wszystko wróci do normy,tzrymaj się :) jako coś to pisz!!!! :)

przez monietta 18 gru 2012, 03:31
chyba nie taka trudna, rezonans i tomograf wystarczą. a przecieć dwóch lekarzy nie mogło się mylić nie??>>

Stan podgoraczkowy tylko w dzień czemu ??

przez zjebnerwicowy 18 gru 2012, 22:48
Żaden lekarz takiej temperatury nie weźmie na poważnie. Wiem, bo miałem dokładnie te same widełki temperatury, w ciagu dnia (głównie wieczorem) do 37,4 , a przed snem nagły spadek do 36,6. Z rana też w normie.
Zwykłe nerwy i tyle.

Na upartego do lekarza rodzinnego, niech Ci zleci podstawowe badania, jak się nie mylę, choćby takie OB powinno wykluczyć chorobę.
Problem wbrew pozorom dość powszechny tylko, że większość go nie zauważa. Jeden lekarz mi nawet powiedział, że sobie sam temperatury nie mierzy, bo jest to bezcelowe, acz nie wiem, co dokładnie ma taki pogląd uzasadniać.

PS
Mierzenie pulsu poprzez palce bywa mało wiarygodne.
Moja walka. Z nerwicą. Nie uznaję kompromisu. Na polu bitwy w starciu o czystość mojego umysłu może zwyciężyć tylko jedna strona, druga musi zostać całkowicie zmiażdżona. Wiem, że wygram. Absolutne unicestwienie nerwicy, oto cel do którego dążę:

http://www.youtube.com/watch?v=6qG1sZhO74A

Co się ze mną dzieje? :( proszę o pomoc

przez bezsilność87 19 gru 2012, 02:30
Chciałbym dodać jedną może istotną rzecz że moja mama ma właśnie taki charakter z którym walczę, a ojciec jest twardszy i pozytywnie nastawiony do życia. Czy to nie jest tak że mam po nich po części coś? Są jakieś sposoby na to by sprawdzić swoje zachowania, może nie koniecznie to jest zw z psychiką a jakimś nastawieniem dziwnym albo coś co nie umiem sobie wytłumaczyć. :bezradny:

przez adela875 19 gru 2012, 17:18
witam jest ktos na forum

przez Selma 19 gru 2012, 22:18
na forum nie trzeb pisać "on line"..

Czy to jest nerwica?

przez ramazzotti 24 gru 2012, 00:48
Witam serdecznie,

Już jakiś czas przymierzałem się do napisania tutaj. Aż w końcu się odważyłem. W moim przypadku wszystko rozpoczęło się od uderzenia w głowę. Nie było ono bardzo mocne, ale doszło do rozcięcia. Nie przejmowałem się nim praktycznie w ogóle. Po jakimś czasie zaczęło się... i trwa cały czas. Odczuwam ciągłe pulsowanie, skurcz (nie wiem jak to nazwać, te dwa wyrazy najlepiej to opisują) na środku czoła. Pulsowanie to nie jest równo z tętnem. Jest ponadto dużo silniejsze, intensywniejsze od tętna normalnego. Oddech ten objaw nasila.
Miałem wykonanych szereg badań: eeg, mri z kontrastem głowy 2x oraz mri kręgosłupa szyjnego, angio tk głowy, badanie błędnika, podstawowa morfologia. Wszystkie te badania wyszły bdb, w normie. Neurolodzy mówią, że skoro nic nie wyszło w badaniach to jest to nerwica. Z czym nie do końca się zgadzam. Dodatkowo czasami zadrży mi głowa, drżenie to nasila się gdy ktoś na mnie spojrzy, ale drży również w sytuacjach bezstresowych. Drżenie trwa około sekundy. Mam również uderzenia gorąca w sytuacjach stresowych. Czy miał ktoś z Was takie objawy? Najbardziej interesuje mnie czy miał ktoś to pulsowanie za czołem? Pulsowanie jest cały czas, od 3 lat, od momentu uderzenia mniej więcej. Wesołych Świąt. Pozdrawiam.

Czy to jest nerwica?

przez Saraid 24 gru 2012, 07:58
Witaj dlaczego uwazasz ze nie może to byc nerwicowe?skoro wyniki masz dobre ?jednak na Twoim miejscu poszłabym do psychiatry zobaczysz co Ci powie
Saraid

Odp: Czy to jest nerwica?

przez ramazzotti 24 gru 2012, 08:56
Witam, ale czy przy nerwicy ma ktoś uczucie ciągłych uderzeń, pulsowania, skurczów w głowie? To coś mam cały czas, co dwie, trzy sekundy za czołem. W sytuacjach bezstresowych również. W czasie pisania tej wiadomości jest cały czas. Jest to bezbolesne, ale strasznie utrudnia życie, trudno się skoncentrować. Ma ktoś z Was lub miał taki objaw? Pozostałe objawy może rzeczywiście pasują do nerwicy, ale uczucie pulsowania, skurczu?

Czy to jest nerwica?

przez Saraid 24 gru 2012, 09:00
ramazzotti, ja nie,ale wiem że nerwica daje takie rózne odczucia że chyba nic mnie już nie zdziwi.
Saraid

Sortuj wg