Czy to są objawy nerwicy?-WĄTEK ZBIORCZY

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Selma 09 gru 2012, 22:20
kamil - badałeś się u lekarzy??
jeśli nei proponuję szybko odwiedzić lekarza rodzinnego, od którego poproś skierowania:
badania ogólne krew plus mocz
gastrolog
neurolog!
ew
pulmunolog

po drugie - czy odczuwasz lęk?

przez kamilwin 09 gru 2012, 22:37
Selma napisał(a):kamil - badałeś się u lekarzy??
jeśli nei proponuję szybko odwiedzić lekarza rodzinnego, od którego poproś skierowania:
gastrolog
neurolog!
ew
pulmunolog

Dzięki za troskę, ale pomyliłaś adresata :P

Pozdrawiam.
"Sztuka Zarządzania Strachem"

Nerwica czy moze depresja ?

przez niepojęta 10 gru 2012, 14:11
Kasiu droga, myślę, że leki bez recepty niewiele tu pomogą.. Masz za sobą pierwszy krok- chcesz z tego wyjść. To już dużo!
Powinnaś iść do lekarza, to całkiem normalna rzecz.. Nerwica jest tu możliwa jak i depresja, jednak nikt w internecie nie jest specjalistą-tutaj potrzeba doświadczonego lekarza. Odpowiednie leczenie może przynieść skutek.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Selma 10 gru 2012, 14:38
przepraszam!
wiec jeszcze raz do Durranta:
badałeś się u lekarzy??
gastrolog
neurolog!
ew
pulmunolog

To nerwica czy depresja ?

przez sadboy15 10 gru 2012, 17:22
Od jakiegoś miesiąca lub dwóch czuje się dziwnie otóż objawy jakie mi towarzyszą to :

-obawa przed zwariowaniem lub że już zwariowałem
-obawa że zrobie coś sobie albo innym którzy mnie otaczają
-derealizacja
-boje się że coś co zrobiłem, sobie wymyśliłem i to nie jest prawdą
-mam płytki sen

dodam że biorę od jakiś 2-3 tyg lek seronil 20mg. Kiedyś też go brałem ponieważ miałem lęki (budzenie się w nocy, duszności itp.) Boje się że to schizofrenia :(

przez Saraid 10 gru 2012, 18:19
sadboy15, Byłes u lekarza ?skąd masz leki jaką postawił diagnoze samemu nie ma co gdybać.
Saraid

przez sadboy15 10 gru 2012, 18:56
byłem u lekarza, nic nie mówiłem tylko mówiła moja mama, no i stwierdziła że to depresja ...

przez Saraid 10 gru 2012, 19:05
sadboy15, No to skoro taka jest diagnoza lekarska to nie wymyslaj sobie chorób na siłe?
Saraid

przez franklin2 11 gru 2012, 21:11
ściska mnie w klatce piersiowej i nie mogę wziąść oddechu do końca(głęboki oddech), ogólne lekkie napięcie?
??

Czy to nerwica?

przez szaft 11 gru 2012, 22:39
Witam wszystkich. Z nerwica borykam sie juz od 4 lat w pewnym momencie leczenia wszystkie objawy ustapily lecz od lutego zaczelo sie wszystko na nowo uczucie ciezkosc w klatce piersiowej to moj najwiekszy problem badania typy EKG RTG krew alergie pasozyty nic nie wykazuja wszystko idealne. Ale zauwazylem pewna rzecz bedac u dentysty wyrywajac zeba dentystka musiala mnie pozszywac i przez okres 4 dni zanim zeszla opuchlizna i bol klatka mi nie doskwierala czulem wolnosc w plucha ale znow wrocilo to glupie uczucie ktoro nasila sie wieczorem juz mam dosyc wizyt u lekarzy i kolejnych badan moja pani doktor przepisala mi leki po ktorych jest poprawa ale nie taka jaka bym chcial przyjmuje rano 1x Setaloft 50mg 1x Convulex 500 wieczorem Convulex 1x 300 ale sam nie wiem juz do kogo mam sie zglosic wiec odwazylem sie na pisac na forum moze ktos mi cos doroadzi podpowie pokieruje z gory dziekuje

przez Ariel28 11 gru 2012, 22:52
kłuje mnie z tylu głowy, ma ktoś tak? to też objaw nerwicy?

Czy to nerwica?

przez cocosc 11 gru 2012, 23:35
Skoro miałeś przerwę w objawach i domyślam się, że nie brałeś leków, to trudno się dziwić, że efekty leczenia jeszcze Cię nie zadowalają. Ja również od niedawna biorę Setaloft i przez chwilę czułam poprawę, a teraz popadam w depresyjne stany. Wierzę jednak, że to z czasem minie, a za tydzień rozpoczynam psychoterapię. Może też powinieneś się na nią zapisać?
F41.1 (zespół lęku uogólnionego)
F60.6 (osobowość unikająca)

przez haribo190 11 gru 2012, 23:37
Ależ oczywiście ze to może być objaw nerwicy, ta choroba ma tyle objawów ilu jest ludzi na nią chorujących, każdy ma jakieś indywidualne dolegliwości choć akurat kłucie w głowie to sprawa naprawdę powszechna.

Czy to nerwica?

przez szaft 12 gru 2012, 09:13
Znaczy zle to opisalem wczesniej mialem calkiem inne obiawy teraz od lutego wlasnie ta klatka piersiowia

-- 12 gru 2012, 08:16 --

cocosc napisał(a): a za tydzień rozpoczynam psychoterapię. Może też powinieneś się na nią zapisać?

Niestety u mnie w miescie nie mam takiej mozliwosci najblizsze takie miejsce jest oddalone o 60 km.

Sortuj wg