moja nerwica ataki , zmiany somatyczne , depresja itd

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez George 23 maja 2012, 10:10
ylva,
Na bóle stawów i kończyn nie zwracam już większej uwagi. Nie są one aż tak dokuczliwe, choć odczuwalne. Bardzo często bolą mnie stawy w łokciach i szyja. Uczucie ciężkości nóg mam od dawna, ale skoro chodzę... Poza tym bywają kilkudniowe napadowe bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Miałem RTG, które nic nie wykazało.
Ad maiora natus sum

przez Pszczółka Maja 23 maja 2012, 21:26
Witam, nie biorę magnezu, aczkolwiek staram się jeść np. migdały, u mnie najgorsze jest to, że zaczęło się tak nagle i w życiu bym nie powiedziała, że na tle nerwowym. Na początku kiedy zrobiło mi się ciężko jakby ktoś nałożył na mnie kilka kg np. cukru, i zaczęło mi się ciężko oddychać, uczucie jakbym nie mogła wziąść pełnego oddechu, i uczucie tego zbyt ciasnego gorsetu...nie sądziłam, że nerwy dają o sobie znać. Ból kończyn ( uczucie rwania) mam generalnie codziennie, głównie prawej ręki, jest to dość uciążliwe dla mnie...i oczywiście znów nakręcam się czy to tylko nerwica...szkoda gadać...jak tak sobie teraz o tym myślę, i po zapoznaniu się z kilkoma postami na tej stronie, to muszę przyznać, że do momentu kiedy żyłam w ciągłym napięciu, ciągle coś się działo, było ,,ok", a kiedy wszysto zaczęło się układać, te trudne sprawy rozwiązały się, to nerwica zaatakowała, a tak żyła w uśpieniu...i ciągle towarzyszy mi pytanie dlaczego ja??? Czemu teraz, kiedy wszystko już idzie ku lepszemu, niedługo mam założyć rodzinę ( biorę ślub), którego przed ,, atakiem" nerwicy nie mogłam się już doczekać...bardzo chciałabym aby było jak dawniej, lepiej, weselej...a najgorsze jest to, że nie chcę obarczać Moją tzw. chorobą moich bliskich...:(

-- 24 maja 2012, 18:54 --

Najgorzej, dzisiaj nasiliły mi się te okropne drżenia rąk....zaczyna mnie to denerwować....

-- 24 maja 2012, 20:57 --

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, czy to normalne,czy to kwestia zwiększenia dawki Mirtoru z 15 na 30? I czy to minie?

przez George 08 cze 2012, 10:25
Pszczółka Maja,
dajesz sobie jakoś radę? Trochę leki pomogły?
Ad maiora natus sum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pszczółka Maja 10 cze 2012, 18:17
Witam,
wiesz generalnie jest lepiej:) Nie aż tak różowo, bo będę musiała wrócić do Beta 25 ZK, bo serducho jednak bez leków wariuje, a propranolol nie działa najlepiej;) ale samopoczucie trochę lepiej, drżenia jakby zmniejszyły się, uczucie nóg jak z waty ustąpiło ( podejrzewam, iż miało to związek z przejściem z Beta 25 zk na propranolol), bóle mięśni ustąpiły, w piątek byłam na pierwszej sesji u psychoterapeuty-spotkanie o charakterze informacyjnym, jak to będzie wszystko wyglądało, ale jestem pozytywnie nastawiona, wierzę że dam radę, i jeszcze kiedyś poznam to uczucie wzięcie głębokiego oddechu, bo na chwilę obecną w tej kwestii niestety nic się jeszcze nie zmieniło:(. A jak u Ciebie George?

-- 10 cze 2012, 18:31 --

Chciałam jeszcze nadmienić, ponieważ zdaję sobie sprawę, iż znaczna część osób borykająca się z nerwicą, depresją, uskarża się na bardzo intensywne wypadanie włosów, mogę polecić-sprawdziłam na sobie, i uwierzcie efekty naprawdę są, szampon Placenta Activ-Elidor Hair Care, lub firmy Bilba, jak również kapsułki Colvity. Szampon marki Bilba działał rewelacyjnie, niestety z informacji jakie posiadam, zaniechano dystrybucji tego produktu, na terenie Polski, szampon Placenta Activ-jest tj. odpowiednikiem Bilby. Stosuję go od ok. początku maja, może trochę krócej, i faktycznie widzę, że włosy mniej wypadają, do tego w/w kapsułki-efekty widać ( przez m-c brałam 2x2, teraz zeszłam do 2x1), byłam w swojej fryzjerki, i powiedziała że mam bardzo dużo nowych włosów-zrobił mi się meszek na głowie-hurrraa:). Nie ukrywam, iż była to dla mnie ważna kwestia, ponieważ moja choroba, spowodowała, że włosy wypadały mi garściami, do tego stopnia, że zaczęły mi się robić prześwity między włosami-teraz wszystko zarosło i rośnie:) W związku z tym, mogę szczerze polecić te specyfiki, kapsułki wiadomo nie są może tanie, są jeszcze np. marki Olimp, kolagen active-też działa, moja znajoma je stosuje, i są trochę tańsze, także jeżeli ktoś boryka się z tym problemem, może powinien spróbować w/w produktów, być może Mu też pomoże:)

przez joasia1973 15 lip 2012, 00:39
No i mnie też tak ciężko. Męczę się od 3 tygodni od dnia smierci mamy. W sumie wczesniej mialam tez epizody depresji/nerwicy ale teraz mam mega nerwice. 3 tygodnie temu zaczelam brac leki ale jakos slabo dzialaja. Raczej wogole , tak wlasciwie to mój nastrój to istna sinusoida. Raz dobrze a raz dól i to tak bez powodu. Sczególniej chyba w fazie spoczynku, dostaje kulką w gardło i kamieniem na klate. Głodna jestem ale nie moge nic przełknac. Czasem boli mnie bardzo kręgosłup, czasem biodra a czasem pęcherz. Dostałam od lekarza oxazepam ale nie chce brać bo nie tędy droga. Chcę zostać na depresantach tylko. podobo te ktore zapisał są też na lęki. No i ogólnie boję się ,że niedlugo umrę ,że mam raka a jak nie to to będzie koniec świata, no i tyle tych niepokojących widomości pogodowych w tv. Cięzko mi bardzo.

Sortuj wg