Czy to nerwica lękowa?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Czy to nerwica lękowa?

przez Szymo19 07 lut 2012, 21:21
Chciałbym się was poradzić bo bardzo mnie to nurtuje. Od jakiegoś czasu (mniej więcej początku zimy) odczuwam bardzo nieprzyjemne objawy. Sporo szukałem i strzelam, że to nerwica ale pewności żadnej... Mianowicie dość często mam takie wrażenie jakbym nie do końca był właścicielem swojego ciała, takie oderwanie i zamknięcie w sobie. Niby robię wszystko to co zawsze, nigdy nie zrobiłem nic głupiego podczas takiego "ataku". Jestem w stanie nawet o tym nie myśleć jeśli skupię się na czymś innym. Najgorsze są jednak stany lękowe które nasilają się wieczorami, gdy jestem sam. Odczuwam wtedy potworny lęk, że zaraz zwariuje, stracę nad sobą kontrolę... Pomaga mi kiedy się czymś zajmę, z kimś pogadam. Zacząłem suplementować magnez, gdyż słyszałem, że może to pomagać. Na zewnątrz raczej nie widać we mnie zmiany ale w środku czuję się fatalnie... Te lęki powracają mimo, że widzę, że w moim zachowaniu co do ludzi się nie zmieniło, dalej zachowuje się tak samo... Trochę to irracjonalne :/ Proszę, pomóżcie!

Czy to nerwica lękowa?

przez Tukaszwili 07 lut 2012, 22:36
Zerknij sobie na temat derealizacja/depersonalizacja, tam sądzę, że znajdziesz pomoc :)

Sortuj wg