Pomoc w diagnozie?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Pomoc w diagnozie?

przez konwogniu 03 lut 2012, 21:53
Witam nazywam sie Dawid mam 20 lat i od miesiaca moje zycie uleglo totalniej zmianie o czym zaraz opowiem.
Mianowicie zaczelo sie tak ze dostalem pare razy jakby ataku serca zwiazanego z kolataniem i upadkiem z sil co wywolalo u mnie straszna panike... Po paru dniach zaczelem czuc dziwne cisnenie w glowie jakby ucisk, jakos inaczej widziec i nie moge ogarnoac co sie dzieje dookola mnie jak dzieje sie pare rzeczy na raz. Bylem strasznie wystraszony ze to cos z sercem wiec po jakims czasie poszedlem z tym do lekarza co bylo bardzo trudne bo nie moglem normalnie funkconowac, zrobil mi badanie ekg i znierzyl cisnienie po czym powiedzial ze wszytko jest wporzadku, uspokoilem sie ale tylo na chwile, Od tego wydarzenia minol juz miesiac a ja ciagle czyje taki jakby ucisk w glowie i widze inaczej czuje sie okropnie zle, wszystko jest mi obojetne, na nic nie mam ochoty najchetniej zasnolbym i sie juz nie obudzil. Mam tez leki. Przestalem sie cieszyc z zycia a wrecz zaczelo mnie ono dreczyc. Nie poznaje siebie i nie daje juz z tym rady.. Moze mi ktos pomoc i zdiagnozowac co ze mna? Tak bardzo chcialbym wiedziec co mi jest zwalczyc to i cieszyc sie zyciem jak dawniej :(

Pomoc w diagnozie?

przez Barrios 04 lut 2012, 14:38
Tutaj chyba nie ma lekarza, a nawet jak jest to nic konkretnego Ci nie powie. Musisz po prostu pójść do lekarza, opowiedzieć co się stało i jakie są Twoje obawy. Jak zrobisz EKG, echo i inne badania i wyjdą dobrze, to znaczy, że jesteś zdrowy i Twoje dolegliwości mają inne podłoże. Chyba po prostu musisz czekać i załatwić sprawy z lekarzami, chociaż wiem, że to trudne jak cholera w tym stanie.

Sortuj wg