oszalałam, coś komuś zrobię i inne ciekawostki. Powrót nerwi

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Moniaa 02 lut 2012, 20:23
Witam,
Często czytam to forum, ale jakoś nigdy nie pisałam. Mam znów problem, kiedyś miałam nerwice dość szybko wyleczoną, chociaż zanim wybrałam się do lekarza oczywiście różne wariacje. Ostatnio po dość strasznym wydarzeniu znów wróciła. Ale mam jakieś inne nowe objawy, mam wrażenie, że zwariuję, że coś komuś zrobię chociaż wcale tego nie chcę itp. Mieliście takie problemy? Dostałam jakies prochy od lekarza pierwszego kontaktu, bo narazie czekam na dalsze wizyty i jest trochę lepiej, ale po prochach mogę spać cały dzień:) :smile:

przez Tukaszwili 02 lut 2012, 20:25
Miałem takie coś kiedy dopadła mnie derealizacja, acz w moim przypadku dość szybko minęło.

przez mamak 02 lut 2012, 20:53
Co to jest derealizacja, mi też się wydaje, że mogłabym coś komuś zrobić w nerwach, Boże, dziś to się nasiliło, miałam ochotę udusić koleżankę, realną ochotę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Moniaa 02 lut 2012, 21:01
napewno jej nic nie zrobisz, nie martw się. To tylko nerwica i na szczęście zdaję sobie z tego sprawę:) derealizacja- wrażenie, że żyjesz w bajce, wszystko jest nie realne itp. Przynajmniej mi się tak wydaje:)

przez anna_s1 06 lut 2012, 16:55
Cześć Monia :) Ja też często tak mam... myślę, że zwariuję, że za chwilę wyskoczę z okna, że zabiję kogoś lub zacznę krzyczeć... dużo jest tych ciekawych, głęboko filozoficznych myśli :) Przychodzą do głowy albo przed atakiem paniki, albo w trakcie. Mimo zapewnień psychologów, że nigdy nie (zakrzyczę/zabiję/wyskoczę z okna/oszaleję ... potrzebne wstawić :)), to i tak boję się okrutnie. Jak na razie żadne leki z tym mi nie pomogły. Mam nadzieję, że praca nad sobą i psychoterapia kiedyś mnie tych myśli pozbawią.
Pomóż kotom: http://www.miauczykotek.pl/
Kosmetyki nietestowane na zwierzętach: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=500654

przez uzytkownik 06 lut 2012, 17:07
Ja powtórzę z autopsji. Mi Citabax (citalopram) pomógł 9. dnia leczenia. Praktycznie wszystkie te objawy minęły.
uzytkownik

przez Moniaa 06 lut 2012, 21:50
ja doraźnie, po naprawdę wielkim stresie dostałam Abofam. Jak narazie jest OK a przyjmuję małą dawkę. Jak już wcześniej pisałam kiedyś brałam inne leki, ale nie pamiętam nazwy bo to było parę lat temu. Później wyleczyłam albo wyciszyłam nerwicę i niestety chwilowy powrót i wiele nowych śmiesznych objawów.

-- 19 lut 2012, 20:46 --

a mieliście tak po takich lękach że wkręcaliście się że może macie depresję?

Sortuj wg