nerwica żołądkowa???

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

nerwica żołądka?

przez karmel 03 cze 2012, 01:10
tahela napisał(a):karmel,
ja nie mam leku przed wymiotowaniem po prostu robi mi sie niedobrze nagle czasem pewnie jest powód tylko ja go nie wyczuwam a czasem jest powód konkretny oczekiwanie na wynik egzaminu na studiach to był horror, kazda rozmowa w sprawie pracy to samo i objawy identyczne jak u Ciebie pot, bol głowy ,słąbośc a czasem tylko sam odruch bez tych konkretnych objawów, czasami powód jest trudno określić jak w ostatnią niedziele i poniedziałek a czasami powód jest konkretny i wtedy są jeszcze inne objawy ,inni czasem się tym przejmują bardziej odemnie wygląda pani na zalęknioną a mi sie wydaje ,ze tak nie wyglądam ech i takie inne pierdoły, tylko ,ze tłumaczenie komus ,ze to jest złudne bo to minie bo to tylko na początku ja sprawiam takie wrażenie póxniej jest ok, jak sie czuje bardziej pewnie,a,le ludzie i tak wiedza lepiej chyba, nie rozumieją

U mnie tez raz przyczyny są konkretne, np. stresowa sytuacja, kłótnia, ogólne problemy, a innym razem dopada mnie to nagle, wydawałoby się bez żadnego powodu. Wcześniej nie byłam taka pełna lęku - zrobiło się tak w ostatnich miesiącach. Za dużo problemów. Każdy z osobna mogłabym znieść, ale wszystkie naraz przerastają mnie.

nerwica żołądka?

przez BB1 03 cze 2012, 01:10
czy te słowa to: "tylko żebym nie rzygała" albo "uspokój się tylko się uspokój" (norwowym, piskliwym lub szybkim tonem) jeżeli tak to zmień go na np. normalne tempo seksowny.
BB1

nerwica żołądka?

przez *Wiola* 03 cze 2012, 01:12
BB1, Rozwalasz mnie, weź może napisz poradnik , zostaniesz milionerem :P
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

nerwica żołądka?

przez karmel 03 cze 2012, 01:13
BB1 napisał(a):W opcji która wypadła najgorzej.

Wszystkie opcje kończą się tak samo - ale zapewne chodziło ci o tę ostatnią, w której mówię sobie, że nie chcę, po prostu nie chce zwymiotować i zrobię wszystko, żeby poczuć sie lepiej = czyli wyjde na świeże powietrze, poza środek lokomocji, z pokoju, itp.

-- 03 cze 2012, 01:15 --

Nie uczę w szkole - zrezygnowałam z tego z wielu powodów. Jestem korepetytorem i tłumaczem. Łatwo wyjść z klasy, gorzej wybiec nagle z domu / mieszkania ucznia.

nerwica żołądka?

przez BB1 03 cze 2012, 01:15
karmel napisał(a):
ja nie mam leku przed wymiotowaniem po prostu robi mi sie niedobrze nagle czasem pewnie jest powód tylko ja go nie wyczuwam a czasem jest powód konkretny oczekiwanie na wynik egzaminu na studiach to był horror, kazda rozmowa w sprawie pracy to samo i objawy identyczne jak u Ciebie pot, bol głowy ,słąbośc a czasem tylko sam odruch bez tych konkretnych objawów, czasami powód jest trudno określić jak w ostatnią niedziele i poniedziałek a czasami powód jest konkretny i wtedy są jeszcze inne objawy ,inni czasem się tym przejmują bardziej odemnie wygląda pani na zalęknioną a mi sie wydaje ,ze tak nie wyglądam ech i takie inne pierdoły, tylko ,ze tłumaczenie komus ,ze to jest złudne bo to minie bo to tylko na początku ja sprawiam takie wrażenie póxniej jest ok, jak sie czuje bardziej pewnie,a,le ludzie i tak wiedza lepiej chyba, nie rozumieją

U mnie tez raz przyczyny są konkretne, np. stresowa sytuacja, kłótnia, ogólne problemy, a innym razem dopada mnie to nagle, wydawałoby się bez żadnego powodu. Wcześniej nie byłam taka pełna lęku - zrobiło się tak w ostatnich miesiącach. Za dużo problemów. Każdy z osobna mogłabym znieść, ale wszystkie naraz przerastają mnie.

A więc może zmien punkt skupienia. Zamiast skupiać się na wielkości problemu skup się świadomie na rozwiązaniu najpierw tego który najbardziej przeszkadza
BB1

nerwica żołądka?

przez tahela 03 cze 2012, 01:16
BB1,
to nie są słowa nie bede rzygac to konkretnie są slowa wytrzymam , wytrzymam, raczej powtarzane w myśłach nie na głos albo dam rade dokąłdnie te słowa, nie myśłe wtedy o rzyganiu tylko o tym,że musze wytrzymac , przetrzymac to, w domu to sie kłade raczej
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

nerwica żołądka?

przez BB1 03 cze 2012, 01:21
tahela napisał(a):BB1,
to nie są słowa nie bede rzygac to konkretnie są slowa wytrzymam , wytrzymam, raczej powtarzane w myśłach nie na głos albo dam rade dokąłdnie te słowa, nie myśłe wtedy o rzyganiu tylko o tym,że musze wytrzymac , przetrzymac to, w domu to sie kłade raczej

to zmień tempo i ton i styl tych słów które mówisz czyli -dam rade- na seksowne. bo to chodzi o wydzwiek tego co mowisz a nie o same slowa

-- 03 cze 2012, 01:21 --

tahela napisał(a):BB1,

to zmień tempo i ton i styl tych słów które mówisz czyli -dam rade- na seksowne. bo to chodzi o wydzwiek tego co mowisz a nie o same slowa
BB1

nerwica żołądka?

przez karmel 03 cze 2012, 01:24
No własnie problemy nawarstwiły się tak, że nie można zacząć od rozwiązania jednego, bo wszystkie są ze sobą powiązane bardzo ściśle. Trudno wytłumaczyć, jak bardzo wszystko mi się zapętliło. Próba rozwiązania jednego problemu może spiętrzyć pozostałe lub sprawić, ze inne się powiększą. to bardzo skomplikowana sytuacja oparta na kilku kłamstwach, które urosły obecnie do n-tej potęgi.

nerwica żołądka?

przez tahela 03 cze 2012, 01:27
BB1,
hm inne tempo słowa tak o to chodzi i inny wydzwięk, próbuje to sobie przetwożyć w glowie i rzeczywiście brzmi jakoś lepiej kurcze, chyba załapałm o co chodzi z wydźwiekiem, spróbuje natępnym razem chociaz mam nadzieje,ze nie szybko, dzięki :D
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

nerwica żołądka?

przez BB1 03 cze 2012, 01:29
To może nie rozwiazuj ich wogóle i żyj dalej.
BB1

nerwica żołądka?

przez tahela 03 cze 2012, 01:33
BB1,
mam nadzieje ze nie szybko chodzi mi o to ze nie szybko bedzie potrzeba ,
i czego sie czepiasz?
Ostatnio edytowano 03 cze 2012, 01:37 przez tahela, łącznie edytowano 1 raz
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

nerwica żołądka?

przez karmel 03 cze 2012, 01:35
tahela, myślę, że to była odpowiedź do mnie, bo ja wspominałam wcześniej o problemach. Na pewno nie atak na ciebie

-- 03 cze 2012, 01:37 --

natomiast zgadzam się z tobą, ze nie wszystkie metody są dobre dla każdego, tak jak nie wszystkie lekarstwa służą jednakowo wszystkim ludziom. Dlatego szukam rozmaitych porad, żeby wypróbowywać je i znaleźć taką, która pomoże.

nerwica żołądka?

przez tahela 03 cze 2012, 01:39
karmel,
zdedytowałm troche posta mojego więc juz nie ma o tym,że nie wszystko na wszystkich,ale na pewno tak jest, chociaz słowo seksownie brzmi fajnie :lol:,
tak to jest ,ze jednemu to drugiemu tamto
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

nerwica żołądka?

przez karmel 03 cze 2012, 01:45
zdedytowałm troche posta mojego więc juz nie ma o tym,że nie wszystko na wszystkich,ale na pewno tak jest, chociaz słowo seksownie brzmi fajnie :lol:,
tak to jest ,ze jednemu to drugiemu tamto

w kontekście wymiotów słowo "seksownie" ma trochę perwersyjny wydźwięk :D

Sortuj wg