Nerwica i bóle.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica i bóle.

przez qucharski 26 sty 2012, 17:30
Witam, być może był już taki temat ale nie mogłem znaleźć. Chciałem zapytać innych z nerwicą czy występują u was bóle w klatce piersiowej plecach w różnych miejscach i jak długo to trwa. Ja już nie mogę wytrzymać biorę propranolol 40mg raz dziennie ale dalej serce mi kołacze mam bóle cały dzień z krótkimi przerwami i to codziennie :( nie pamietam dnia od kilku miesiecy zeby mnie nie bolalo. nie wierze ze przyczyna jest nerwica ale lekarz sie upiera (jestem w uk) i mam juz dosc i nie wiem czy wymuszac normalne badania. Robili mi tylko krew i zwykle krotkie ekg. Co o tym myslicie, Prosze o pomoc!

Nerwica i bóle.

przez Farmer1973 26 sty 2012, 18:57
Ja tak mam, takie bóle to moja zmora, zawsze coś boli, jak nie tu to tam w klacie.

Nerwica i bóle.

przez Pasman 26 sty 2012, 19:08
Mam teorię że żeby odróżnić bóle nerwicowe od innych możnaby spróbować coś przeciwlękowego.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nerwica i bóle.

przez czarna megi 26 sty 2012, 19:09
tak jak i nerwica tak i depresja powoduje takie wlasnie bole. leki i bol fizyczny to psychosomatyka. jak ma sie leki to tak sie dzieje.zaburzenia emocjonalne maja wplyw na nasz organizm fizyczny. ja mialam i mam takie zachowania. jak mam okropny stan wszystkie stawy mnie bola, miesnie i nogi. a jak jest napad leku to nawet mozna odczowac bol serca jakby to zawal. ale tak naprawde przyczyna jest w psychice. wiec polecam dalsze spotkania z psychologiem bys poradzil sobie ze swoimi trudnosciami, uczuciami.

Nerwica i bóle.

przez kiciaczek88 05 lut 2012, 17:16
Propranolol spieprzył mi zdrowie, szybko odstawiłam, ciągle słabłam, robił ciśnienie 80/60. Biorę Aspargin i próbuję wmówić, że skoro badania są ok to nic się złego nie dzieje :) Jeśli bardzo się niepokoisz zrób Holtera i echo serca, ale na ekg naprawdę dużo widać i jakby się coś działo lekarz zauważyłby na pewno.

Nerwica i bóle.

przez Mightman 05 lut 2012, 22:56
Błagam Cię, EKG czasami nawet przed samym zawałem wychodzi dobre.

Nerwica i bóle.

przez kiciaczek88 05 lut 2012, 23:04
Oczywiście, ale zawał nie trwa paru miesięcy, o czym kolega pisze. Bardziej wskazuje to na wadę serca, którą wykryje echo lub rzeczywiście jest to nerwica.

qucharski: czy kołatania o których piszesz to wysoki puls lub arytmia czy takie Twoje odczucie?

Sortuj wg