lęki...zmora

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

lęki...zmora

przez Hermani 19 sty 2012, 15:28
witam
jestem tu nowa o moich lękach mozna by napisać książkę :cry: 7 lat temu gdy mieszkałam w Polsce dostałam panicznych lęków niemogłam sama nocować ,wychodzić na zewnątrz,chodzić do kościoła,sklepów i oczywiście jeżdzić autobusem.Robiło mi się okropnie gorąco najgorsze to paniczne uczucie by uciec....niewiem do kąd poprostu szybko wyjść,wysiąc,wybiec najdalej od (zagrożenia)Pamiętam jak budziłam się w nocy i musiałam bardzo szybko wybiec z domu i biec blisko szpitala<apteki.Bywało tak żle że budziłam dzieci i szłam w nocy do kogoś z rodziny na noc.Bałam się tego panicznego lęku że oszaleję,zemdleję lub umrę .zapisałam się do lekarza psychiatry od którego dostałam leki brałam je około roku,chodziłam przymulona ale mi pomogły do tego stopnia że mogłam wybrać się w podróż autokarem do angli.Było noralnie przez długi czas.W tym czasie przeżyłam wiele strasznych dni i następstwem tego oczywiście był powród Choroby.Rok temu poczułam że zaczynam czuć się jak dawniej.zignorowałam to z braku czasu i dalej prowadziłam dotychczasowy tryb życia ale z dnia na dzień zaczynałam odczuwać coraz większy lęk.Aż pewnego dnia musiałam poprosić kierowcę aby mnie wysadził z autobusu przez sekundę poczułam ulgę jakby wszystko ustąpiło.Do domu miałam bardzo daleko dostałam silnego ataku.Pewni ludzie zabrali mnie trawnika ponieważ nie mogłam już stanąć na nogi,Niemogłam wydobyć ani słowa.Jakby paraliż.Tylko potworny lęk i chęć wtopienia się jakby w ziemię.W szpitalu dostałam leki które łykałam przez 10 miesięcy.W tym czasie nie było rewelacyjnie.Teraz skączyłam terapię.I mam dorażne tab. w razie lęku panicznego.Miałam różne fazy,były lęki że mogłam kogoś zabić lub siebie,próbowałam się okaleczać aby zapomnię o tym wstrętnym uczuciu...paniki
ŻYJ! Krzyknęła nadzieja... Bez ciebie nie potrafię - odparło cicho życie...