Lęk przed...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Lęk przed...

przez Seba1824 19 sty 2012, 00:40
Witam , mam stwierdzona nerwice lękową , moim zdaniem sie pogłębia poniewaz z dnia na dzien czuje sie coraz gorzej. Czy ktos mial taki objaw jak lęk przed mówieniem ? jak mam zacząć rozmawiac z zona czy obojetnie z kim to napawa straszny lęk i czasami staje w polowie zdania bo sie boje dalej mowic . Mam wrażenie że niedługo nie bede umial mowic i strace kontakt z rzeczywistoscia .Bardzo prosze o odpowiedz czy to napewno na tle nerwowym czy moze jakis guz na mozgu

Lęk przed...

przez Tukaszwili 19 sty 2012, 01:15
skoro masz stwierdzoną nerwicę to zapewne niestety jest jeden z objawów. choć chyba wolałbym takie coś niż wkręcanie sobie, że mam chore serce w momencie kiedy wiem, że jest w pełni zdrowe...

Lęk przed...

przez pati251 19 sty 2012, 01:24
ja tez sie wszystkiego balam..nie wychodzilam nigdzie..nawet do domu na osiedlu mnie odprowadzali..wszystkiego sie balam..co kto pomysli co zrobi zebym ja nie zrobila cos glupiego..coraz wiecej tych rzeczy dochodzilo..dopoki nie zaczelam brac lekow..teraz czasem sie boje,ze sie zapomne i cos palne, bo mam specyficzne poczucie humoru..ale boje sie w inny sposob..a nawet jesli cos..to nei meczy mnie to kilka dni tylko szybko o tym zapominam:)..balam sie niemal wszystkiego..doprowadzilam sie do takiego stanu,ze prawie nie wychodzilam z domu..a jak wychodzilam to mi sie kre cilo w glowie..i malo brakowalo a mdlalabym..codziennie!!!
live is brutallllllllllllllll......

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Lęk przed...

przez Seba1824 22 sty 2012, 16:18
Ja juz nie daje rady , boze kochany moje zycie sie wywrocilo do gory nogami :why: . Biore leki ktore mi zapisal psychiatra i nic nie pomagaja , z dnia na dzien jest coraz gorzej . Ja juz dluzej tak nie wytrzymam , przeciez to nie mozliwe zeby to byla nerwica lub depresja . Leze caly czas w lozku i boje sie wstac , nawet isc do kuchni zrobic kanapki bo mam takie lęki ktore wcale nie przechodza od dluzszego czasu . Boje sie ze z dnia na dzien bede chory umyslowo i nie bede mogl sie z nikim dogadac . Pomozcie prosze :( ja juz nie moge tak wegetowac :hide:

Lęk przed...

przez Tukaszwili 22 sty 2012, 21:00
Leki nie zaczną działać w przeciągu paru dni. Z reguły minimum to trzy tygodnie. Czasem dłużej. Musisz być wytrwały. Wiesz przecież, że jesteś w pełni zdrowy. Skoro obawiasz się choroby psychicznej tym bardziej. Właśnie to nas różni od schizofreników, my się boimy ale wiemy podświadomie, że jesteśmy zdrowi.

Lęk przed...

przez Seba1824 22 sty 2012, 23:14
Dziekuje za pocieszenie ale mi sie wydaje ze moje dni sa policzone a mam dopiero 25 lat . Normalnie schodze z tego swiata z dnia na dzien , tak nagle sie to stalo i nagle moze sie zakonczyc :(

Sortuj wg