współlokator i nerwica

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

współlokator i nerwica

przez wieslawpas 29 gru 2011, 11:49
Witam,

znowu jestem na forum, jak zwykle pewne wydarzenia z życia wpływaja na negatywnie na psychike. Nie chce pisac o objawach bo sa takie jak zwykle, czyli napiecie itd.

Otóż od pierwszego pazdzienika mieszkalem sam w kawalerce, ale wydalamo mi sie ze to drogo i smutno bo aż 1200 zł. Wiec postanowilem na probe zamieszkac z kolega. I tak mieszkam od 1 grudnia. Okazalo sie, że nie jest to jednak dobry pomysl. Gosc niesamowiscie dziala mi na nerwy. Pierdzi, beka, wali głupimi tekstami. Przejał władze nad telewizorem i wkłoklo oglada tvn24 a ja lubie te wszstkie discovery. Zaczalem wiecej pić niż wczesniej - łażenie po knajpach i picie, picie piwa w mieszkaniu. Święty w tej materii nie jestem i nie trzeba mnie długo namawiać. On przedwczoraj wypił 7 piw, wczoraj 5. Wieczorem wracam z pracy i chciałbym jakos odpoczac, poleżec poogladac telewizje a tutaj trzeba gadac. Nie ma chwili spokoju. Prawda jest taka, że jestem z tego powodu niesamowicie znerwicowany już. Nie mam na razie napadów lęku, ale przy takim stanie nerwow to chyba tylko kwestia czasu.
Wiec jesli myslicie, ze wasze nerwice biora sie znikad, i leki przychodza same nie wiadomo skad, to wiedzie ze nie ma dymu bez ognia.

wieslaw
Ostatnio edytowano 29 gru 2011, 14:36 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: poprawka literówek w tytule

wspolkoator i nerwica

przez paradoksy 29 gru 2011, 11:51
a dlaczego nie porozmawiasz ze wspollokatorem?
postaw mu jasne warunki, a nie temat na forum... mamy sie poprzez forum skontaktowac z twoim wspollokatorem?
troche asertywnosci
paradoksy

wspolkoator i nerwica

przez wieslawpas 29 gru 2011, 11:56
Hm... czyli to nie jest nerwica????

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

wspolkoator i nerwica

przez paradoksy 29 gru 2011, 12:03
masz nerwice odkad mieszka z toba wspollokator?
dzizas..
mam ci postawic sama diagnoze, czy jeszcze recepte wypisac??
paradoksy

wspolkoator i nerwica

przez wieslawpas 29 gru 2011, 12:22
newrice. mam od dawna, ale to wlasnie takie sytuacje w przeslosci do niej doprowadzaly.

wspolkoator i nerwica

przez paradoksy 29 gru 2011, 13:28
zamiast siebie diagnozować to POROZMAWIAJ ze współlokatorem
w tym momencie jesteś bierny, nic nie robisz, cierpisz.. ale nie robisz nic żeby z tej sytuacji wyjść. ZRÓB COŚ.
paradoksy

współlokator i nerwica

przez wieslawpas 30 gru 2011, 12:31
dzisiaj rano powiedzialem mu ze nie bedziemy mieszkac razem, bo musze miec spokoj itd. kolega przyjal to dosc dobrze. zwlaszcza ze na poczatku byla umowa ze pierwszy miesiac bedzie testowy. Od razu przeszlo mi napiecie i zlosc, a wczoraj ledwo moglem wytrzymac. Teraz widze, ze niekorzytna sytuacje trzeba jak najszybciej zmienic. Podobno weglog jakiegos badania wiekoszc chorob zwiazanych z psychika spowodowana jest odlekaniem decyzji.

Sortuj wg