Lęki, jak się zachowywać ?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez radek8 28 gru 2011, 17:01
Witam.
Mam do was pytanie, wolę o tym napisać na forum.
1. Mam takie objawy lękowe, boję się jak jestem sam poza domem, że zaraz ktoś mi coś zrobi, trzęse się cały czas i nie mogę tego opanować. Niewiem jak sobie z tym poradzić. Do lekarza nie mam odwagi pójść, wiem że dostanę leki, ale jeżdżę samochodem i niewiem czy dalej będę mógł jeździć.
Jak sobie z tym poradzić w sposób naturalny ??
2. Idąc ulicą, widząc kogoś z daleka niewiem jak się zachować. Bo automatycznie patrze na niego, a jak tego nie robie to wydaje mi się że patrzy ciągle na mnie i głupio się czuje.
Jak mam w takich sytuacjach się zachować, gdzie patrzeć ??

Wiem, że bezsensowne są te pytania, ale dla mnie ważne. Sorki.

przez ketjow_bis 30 gru 2011, 22:45
patrz mu prosto w oczy to ta druga osoba sie speszy glowa do góry
Kiedyś na forum Ketjow teraz jest Ketjow_bis moja historia i strona http://www.nerwica_zwalcz.republika.pl/

Zwalczyć nerwicę wcale okazuję się nie takie trudne

przez PoooWeeeR 13 sty 2012, 01:41
Stary. Idź do lekarza na prawdę... To może się przerodzić u Ciebie w coś o wiele bardziej poważnego... Ja miałem podobne rzeczy i to na pewno z powodu lęku masz takie odczucia. Musisz dać sobie pomóc i uporać się z tym problemem. Nie bagatelizuj sprawy i jeśli nie będziesz mógł prowadzić auta przez ten czas to musisz to zrozumieć, żeby nie narobić sobie poważniejszych cyrków w swoim życiu. pisze to z doświadczenia bo tak jak wspomniałem miałem podobne problemy a w tej chwili jest jeszcze gorzej. przełam się i idź porozmawiaj to może Ci tylko pomóc. A i przede wszystkim musisz się wyluzować i mieć w dupie co kto myśli i jak na Ciebie patrzy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 19_latek 14 sty 2012, 21:02
1. Jesli dostaniesz leki to w najgorszym wypadku nie bedziesz mogl prowadzic przez kilka pierwszysch dni jesli bedziesz mial jakies skutki uboczne. Jesli bedziesz czekał z tym to moze byc gorzej az w koncu wcale nie wyjdziesz z domu.
19_latek

Sortuj wg