Dziwne uczucie w sercu. Proszę o szybką odpowiedź :(

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez piotrek9444 26 gru 2011, 22:01
Pytanie do tych co cos takiego mieli. Ostatnio mialem atak tzn strasznie sie balem serce moje bardzo szybko bilo sam je slyszalem w glowie. Minelo od tego zdarzenia pare dni a ja mam dalej taki dziwne uczucie po lewej stronie klatki piersiowej tam gdzie mniej wiecej serce sie sprawdza. To uczucie jest takie przypominajace pieczenie ale tez laskotanie takie poprostu dziwne uczucie jak oddycham przewaznie je mam strasznie sie boje ze mam chore serce jak myslicie czy to ma zwiazek z tym atakiem?. Czy takie pieczenie laskotanie serca to cos powaznego? Jutro ide na ekg ale totalnie sie boje ze bede mial jakas operacje a ja strasznie sie boje szpitali i operacji. Czy takie objawy to objawy powaznej choroby serca i moge trafic do szpitala? Jak mysliscie prosze o odpowiedz
Ostatnio edytowano 27 gru 2011, 00:46 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: poprawiono literówki w tytule wątku

przez szczypszczyp 27 gru 2011, 05:46
Może chodzi o stres i za bardzo się przejmujesz tym atakiem. Co go spowodowało? Był on taki bez okazji? Przestań się stresować, bo to tylko badanie. A nawet jeśli wykryto by coś, to nie musi to być od razu takie straszne. Żadna choroba nie może zapanować nad nami i przejąć kontroli nad psychiką. Będzie dobrze. ;>
Nie na krześle, nie we śnie
Nie w spokoju i nie w dzień
Nie chcę łatwo, nie za sto lat
Chciałbym umrzeć z miłości

Nie bez bólu i nie w domu
Nie chcę szybko i nie chcę młodo
Nieszczęśliwie i wśród bliskich
Chciałbym umrzeć z miłości

przez Pasman 27 gru 2011, 08:40
Przypuszczam że przy ataku nadciągnąłeś sobie mięsień sercowy. Przez 2 tyg będzie cię jeszcze pobolewało.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mightman 28 gru 2011, 06:06
Najlepiej skonsultować z lekarzem i spać spokojnie.
Ale, serce sprawdza się w okolicach mostka nie po lewej stronie bo tak naprawde mięsień znajduję się pod mostkiem i jeżeli mostek boli, piecze, kłuje itp to trzeba sie naprawdę martwić.
Łaskotanie i kłucie sam miałem, myślałem że to po papieroskach że rzuciłem ale to było spowodowane stresem, brałem magnez i wmawiałem sobię że to tylko objaw stresu i wszystko okej ( wykonałem serie badań na serduszko ) i przeszło :)

Sortuj wg