Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powrot strachu


piotrek9444

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pare tygodni temu mialem straszne leki ale mi przeszly dzis wrocily :( Siedze caly czas w domu bo jedynych kolegow ktorych mam to tacy ktorzy pala mj a przez to pradopodobnie mam te leki :(. Do rzeczy ostatnio mam straszny lek przed tym ze moge byc chory ze cos mi jest tzn wstaje rano czuje sie bardzo dobrze ale nadchodzi godzina 18 19 i czuje sie slabo (mam dziwne uczucie w glowie taka pustke i niechec ale to tez moze byc przez komputer bo siedze od 10 rano do 23 non stop) mam obawy ze przez to ze tak dlugo siedze na kompie mam raka ze to promieniowanie jakos na mnie oddzialywuje i przez to bede bardzo chory a ja zawsze balem sie chorob szpitali i lekarzy i mam ogromny lek. Jak mysliscie czy takie dlugie siedzenie na komputerze niesie ze soba jakies choroby? Tylko mi nie piszcie "nie siedz przy komputerze tyle i problem z glowy bo niestety na tym kompie musze siedziec bo nie mam poprostu co robic a z domu boje sie wychodzic bo mam lek. Prosze o pocieszenie i napisanie co o tym myslicie? Czy to ze wieczorem tak slabo sie czuje to objawy jakiejs choroby czy to poprostu zmeczenie przez kompa albo objawy psychiczne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×