wraca...i tak w kołko....

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez furrlady 11 gru 2011, 17:38
Hej..
Bardzo dawno mnie tu nie było...bo radziłam sobie jakoś (raz lepiej, raz ciut gorzej) od maja. Mam nerwicę lękową i hipochondrię.
Skończyłam terapię (3 miesięce), biorę leki (asertin) od ponad roku...i jakoś to było.
Ale od trzech dni znowu jest masakra....w piątek cały dzień wymiotowałam, nie mogłam podnieść się z łóżka, było mi zimno, niedobrze...nie miałam siły podnieść się do mojej małej córeczki....myślałam, że to może grypa jelitowa..ale chyba nie, bo następnego dnia było lepiej.
W nocy miałam goraczkę i napady lękowe. Było mi gorąco (jakby mi się ciało paliło) niedobrze, nie mogłam spać a w głowie pęd złych myśli.
Teraz podszedł do mnie mąż...popłakałam się, mam dośc tej choroby.!!!!!!!!!!!
Zaczęło się od bólu pleców i karku. Chociaż próbowałam z tym walczyć i odsuwać od siebie złe myśli to moje ciało nie dało się oszukać. Znowu wmawiam sobie, że umrę. Że jestem chora na coś śmikertelnego i takiego, przy czym umiera się w bólu i cierpieniach. A po śmierci pójdę do piekła:-(.
Od piątku towarzyszy mi ciągły lęk, jest mi niedobrze...nie umiem się do niczego zmusić, nie mam na nic chęci i ochoty, do tego mam wyrzuty sumienia, że tek jest bo nie mam siły ani chęci opiekować się córką.
Najchetneij położyłąbym się i spała, a z drugiej strony mam fobie przed pójściem spać...boję się nocy, boję się, że znów mnie dopadnie...

Boje się, że umrę na raka...
Sorry, że piszę tak bez ładu i składu...

przez nextMatii 11 gru 2011, 17:42
Czesc moze idz do lekarza powiedz jak sie zle czujesz...zmieni Ci leki..skoro tak sie meczysz....
nextMatii

przez furrlady 11 gru 2011, 17:53
wiem, ale nie wiem czy leki do końca pomogą...to nie rozwiąże problemu, a nie mam pomysłu jak go rozwiązać....wystarczy, że mnie coś zaboli i wszystko wraca... :cry: :( :why:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nextMatii 11 gru 2011, 18:11
Leki sa po to by wyciszyc reakcje organizmu na stres..sa potrzebne jak juz nie umiemy sobie poradzic,ale i terapia polączona z farmakoterapią daje dobre efekty..
nextMatii

przez Ardash 12 gru 2011, 13:09
Furrlady trzymaj sie jakos...Ja ostatnia wizyte u psychologa mialam pod koniec wrzesnia i gdzies od tygodnia mecze sie z nawrotem tego cholerstwa. Mam takie same leki jak ty, tez nie mam sily i motywacji, zeby sie za cos zabrac. Gdyby nie dzieci pewnie w ogole bym nie wstawala z lozka...
Ego says:"Once everything falls into place, I will find the peace".
Spirit says:"Find peace and everything will fall into place".

Sortuj wg