bardzo silne ataki

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

bardzo silne ataki

przez Divinity 03 gru 2011, 10:21
Witam, mam problem i to spory, jak pisałem w podforum "depresja" mam depresje z nerwicą lękową, leczę się efectinerem i tranxene.
Od ostatnich kilku dni mam jeden ciągły bardzo silny atak nerwicy, cały się trzęsę, serce mi kołacze tak jak jeszcze nigdy, generalnie jest bardzo źle. Wizytę u psychiatry mam pod koniec grudnia. Dzisiaj wziąłem już 10 mg tranxene, lekko ustąpiło ale dalej mam lęki i trzęsawke, oraz natrętne myśli.
Piszę i proszę o porade co robić, powiem szczerze że się odechciewa żyć w takim stanie, jest bardzo ciężko :(

bardzo silne ataki

przez Amon_Rah 03 gru 2011, 10:33
Jak to wizyte masz pod koniec grudnia? Co to za leczenie, skoro tak dlugo trzeba czekac na wizyte? :shock:
Marsz do telefonu, dzwon do swojego lekarza, powiedz, ze od kilku dni jest bardzo silny kryzys i chcesz miec wizyte ZARAZ bo wymagasz natychmiastowej pomocy i powiedz jakie masz objawy. Jesli odmowi, co bedzie czystym chamstwem, idz do jakiegos innego lekarza prywatnie, bo nie mozesz tak tego zostawic i sie meczyc. Zgaduje, ze skoro tak dlugo takdlugo musisz czekac, to leczysz sie panstwowo? :?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

bardzo silne ataki

przez Divinity 03 gru 2011, 10:42
Nie, leczę się prywatnie u bardzo dobrego psychiatry, wizyte miałem tydzień temu, ale masz racje zadzwonie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

bardzo silne ataki

przez marco84 03 gru 2011, 16:36
Divinity ,
Jak najszybciej do lekarza i powiedz dokładnie o wszystkim co Ci dolega . Jak wygladaja Twoje ataki ? Czy nie jest przypadkiem tak , że bez żadnego powodu nagle dostajesz ciężki atak lęku , połączony z drgawkami , poceniem i szybkim biciem serca i masz takie okropne wrażenie , że zaraz zwariujesz ? Czy jest tak , że masz silny atak , który trwa kilkanaście sekund , potem ustaje a Ty po nim czujesz sie tragicznie i jestes jakby oszołomiony ? Jesli tak , witaj w klubie , przerabiałem to wiele lat . W tym wypadku jedyne co pomaga to leki . Podjąłeś bardzo dobra decyzję , lecząc sie prywatnie . Przychodnie państwowe w Polsce to trzeci świat , mam na mysli psychiatrię .
Trzymaj się i dotrwaj do wizyty , lekarz przepisze odpowiedni lek i ataki ustąpią .

pzdr

Sortuj wg