czy to mozliwe ze od leku doszly natrectwa w myslach ?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez rogerek3 19 lis 2011, 15:03
witam jestem tutaj nowy mialem lekka nerwice lekowa a nawet nie nerwice tylko dwa razy atak paniki pozniej bylo juz gorzej wyczekiwanie itp zycie w leku dostalem ostatnio mirtagen lek tutaj ogolnie nie polecany zamulka czuje jak by mi mozg wysiadl i natretne mysli typu zrobic krzwde bliskim czy samemu sobie ..... i tysiace innych caly dzien nawala tysiac mysli ...

czy to mozliwe ze wynikiem tego leku doszly takie dolegliwosci poniewaz przed braniem nic takiego sie nie zdarzylo !!!!!!

prosze pomozcie

-- 19 lis 2011, 20:07 --

fajnie by bylo jak by ktos odpowiedzial bede naprawde wdzieczny bo nie wiem czy jechac na tym gownianym leku , pozdrawiam

przez szybki_g 20 lis 2011, 15:57
Witaj Rogerek3

Słuchaj , nie martw się niestety tak czesto się zdarza , ze nerwica lękowa powoduje nastepstwa nerwicy natrectw ... przerabiałem to na sobie , opisz dokladnie co bierzesz , jakie masz mysli i czy byles u psychiatry.
Każdego dnia upadam, by na nowo powstać....

przez agusiaww 21 lis 2011, 12:22
rogerek3, mozliwe, antydepresanty i leki z grupy dla osob chorych np na schizofrenie tak dzialaja. Po ok, 2 tygodnia powinno przejsc jezeli nie, zmiana leku koniecznie albo zostanie przy nim w zaleznosci na co chorujesz.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg