Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica i Depresja pierwsza wizyta u psychaitry Citabax Afob


DarekDarek1452

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamą pierwsza wizyta u psychiatry, pisze bo wiem ze napewno sie komus przyda, sam przed szukalem nowych informacji jak to wyglada.

A wiec od poczatku, zaczelo sie wszystko od imprezy gdy napilem sie trefnego drinka z amfetamina epizod z dragami juz mialem za soba wiec nie bylem z tego powodu zadowolony, na drugi dzien zejscia nieprzespana noc.. a na nastepny dzien do pracy i sie zaczelo okazalo sie ze kobieta miala wypadek i zmarla i atak paniki zaznaczam ze w pracy jest bardzo goraco... po tym ataku nie moglem dojsc do siebie zaczalem odczowac lęki i spore odrealnienie ktore trwaja juz 5 miesiecy, caly czas wierzylem ze sie sam z tym uporam, trenowalem techniki relaksacyjne czytalem artykuly jak sobie radzic z tym shitem... i stwierdzilem ze to niema sensu bo jest coraz gorzej i udalem sie do psychiatry w sumie wygladalo to tak: jeden wielki monolog opowiedzialem jej wszystko a ona tylko pisala w sumie myslalem ze sie bedzie dopytywac.

NA koniec zapytalem o leczenie.. powiedziala mi ze jakbym wczesniej przyszedl do niej to ytrwalo by to znacznie krocej a teraz to min. rok

przepisala mi Citabax 20mb wczoraj zjadlem pierwsza tabletke i czulem sie jakbym byl nawalony taka iloscia alko ze szok przeszlo po paru godzinach, mysle ze nie bylo to placebo, i uczucie ze zaraz zwymiotuje, dzis zjadlem kolejna tab godzine temu i czuje sie lekko otumaniony

Afobam dostalem w razie napadow lękow w dawce 0.25mg, jak przejdzie mi otumanienie to mysle zjesc jedna i zobaczyc jak sie bede czul bo boje sie ze zjem w pracy i odplyne.

Jadlem kiedys(1.5tab) atarax w dawce 25mg w jeden dzien cala zjadlem na nastepny pol i spalem jakies 48h przerwa tylko na sikanie a czulem sie po nim strasznie dlatego sie troche obawiam tego afobamu.

 

 

Zycze udanego czytania sorry za bledy i czekam na komentarze pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepisala mi Citabax 20mb wczoraj zjadlem pierwsza tabletke i czulem sie jakbym byl nawalony taka iloscia

O, kurczę, tabletki Ci dają w megabajtach! :D A tak poważnie: ja też biorę citabax i też 20 mg. Żadnych "jazd" nigdy po tym leku nie miałem, ale chyba jestem wyjątkiem, bo większość na początku narzeka. Poczytaj wątek o citabaxie w dziale leki. Jeśli po 3 tygodniach skutki uboczne nie ustąpią to chyba czeka Cię zmiana leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha no w mb :D:D:D no dzis po 2giej czulem sie o 80%lepiej niz wczoraj, po paru godzinach zjadlem afoban w dawce 1/2tab. 0.25mg tak zeby tylko w tym momencie czuje sie super leki w sumie nie do konca zniknely ale energie mam az dziwne ;p

A o leku juz wyczytalem duzo. a w przyadku zmieny leku na inny znow sa skutki adaptacji nowego leku ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj miałam pierwsza wizytę u psychiatry :P Pani przepisała mi Citronil 20mg :lol: niestety, nie dali mi w megabajtach :D ( jakby ktoś nie wiedział, to praktycznie to samo co citabax). Dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę i nic mi nie było... Czasem może wydawało mi się, ze jestem trochę wyluzowana,ale... to mi sie tylko wydawało, po prostu sama świadomość wzięcia leku czasem może robić psikusy- szczególnie wtedy, kiedy zwracamy na to uwagę !

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby jak najmniej skutków ubocznych ja stwierdzam ze sie przyzwyczajam do tych tab, zaraz jem kolejna mam nadzieje ze bedzie calkiem normalnie :)

 

Kurde to tylko ja dostaje w mb :(;))

 

-- 20 paź 2011, 12:40 --

 

bleee... muli mnie glowa,jest mi zimno, mdli mnie , szczekoscisk, lęki sie nasilily, zjadlem afobam i jest lepiej z lekami ale zastanawiam sie nad olaniem tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jem juz tego syfu, niedosc ze schudlem 5kg w chyba 5dni bo wogole sie jesc po tym nieda to jeszcze czuje sie gozej niz przed "kuracja". Lęki sie nasilily do takiego stopnia ze nie wiem jak to wytrzymac. wymiotowealem po tym i faza jakbym byl pijany byla non stop !!

 

Pyt do osob ktore mialy podobnie niekoniecznie po tym leku , czy trafiliscie wkoncu na dobry lek i nie bylo skutkow ubocznych ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorę citabax 4 dzień (pół tebletki 20mg po 10 dniach mam brać cała) i czuję się strasznie jestem jakby na ciągłym haju, a dodam że biorę na noc bo wywołuje u mnie niesamowitą senność... pierwszą wzięłam w dzień to myślałam że zaraz odlece, nawet nie mogłam stać z łóżka, teraz siedzę w pracy i prawie z nikim nie rozmawiam chociaż praca zawsze mi pomagała i zawsze tutaj byłam uśmiechnieta... mam nadzieje że to minie bo nie jest mi z tym dobrze no i te ciągłe mdłości... masakra ..... jedynym plusem jest to że wstaje naprawde wyspana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuję się strasznie jestem jakby na ciągłym haju, a dodam że biorę na noc bo wywołuje u mnie niesamowitą senność... pierwszą wzięłam w dzień to myślałam że zaraz odlece, nawet nie mogłam stać z łóżka, teraz siedzę w pracy i prawie z nikim nie rozmawiam chociaż praca zawsze mi pomagała i zawsze tutaj byłam uśmiechnieta... mam nadzieje że to minie bo nie jest mi z tym dobrze no i te ciągłe mdłości... masakra ..... jedynym plusem jest to że wstaje naprawde wyspana

 

 

 

skad ja to znam... dobrze ze juz tego nie jem bo myslalem ze padne, pisz jak tam ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarekDarek1452, a wiesz, że ja czuję się dobrze... nie wiem czy to tak ma być,czy nie :P tzn. nie mam żadnych jazd, nic takiego. Nawet nie czuję, że coś biorę... mam nadzieję, że nic złego mnie nie czeka, że jeśli miałabym czuć się źle to już bym to zauważyła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo to bardzo dobrze a czujesz juz poprawe ??:)

Ja nic nie biore nosze sobie ze soba afobam i wrazie czego zjem, ale w sumie zrobilem sobie odpowiednia diete tzn. duzo owocow, warzyw (witaminy vigor, magnez) - jem juz prare miesiecy dodalem do tego kwasy omega 3 i lepiej troche jest, walcze z tym sam jak sie okaze ze chocby troche bedzie gorzej to ide do lekarza odrazu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×