Nerwica a sex

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica a sex

przez Noopii 14 paź 2011, 13:07
Padre43, może jakas terapia? psycholog...sa przyczyny tego stanu jak chcesz sobie z nim poradzić skoro ich nie znasz...
Noopii

Nerwica a sex

przez depresyjny86 15 paź 2011, 15:07
A mnie się wydaję,że to nie ma nic wspólnego z psychiką...tylko może chodzić o coś hmmm z hormonami,z niedoborem czegoś...Bo rozumiem,że taka sytuacja jest jakiś czas<jeszcze tej samej nocy> po sexie?
:)

Nerwica a sex

przez buu 15 paź 2011, 15:52
Mi się wydaję, że to może mieć coś wspólnego z psychiką. Chcąc nie chcąc psychika ma wpływ na seks. Przy problemach hormonalnych owszem różnie bywa. Ale można zrobić badania i ew wykluczyć.
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nerwica a sex

przez Padre43 20 paź 2011, 17:10
jakis czas temu robiłem pełen pakiet badań łacznie z hormonami i ze wszystkim i nic nie wyszło co ciekawe żaden z lekarzy nie próbował mnie wysyłać do psychologa. Dlatego postanowiłem, że w przyszłym miesiacu umówię się na wizytę ale czy coś to pomoże nie wiem. Sam dobrze wiem, że mój organizm sobie to wkręca tylko dlaczego nie reaguje na moje sugestie:)

Nerwica a sex

przez Thazek 20 paź 2011, 18:26
Też tak miałem na początku i unikałem seksu... nie miałem ochoty a jak miało dojść do zbliżenia to mnie dusiło. ;)
teraz też czasem się źle czuję ale to minęło.
Terapia pomogła...
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Sortuj wg