kryzys pomocy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

kryzys pomocy

przez marcja 02 lis 2011, 19:31
To sluchaj dalej tych opinii i mecz sie ;P

I leki i terapia moga pomoc na stale, na jakis czas, albo wcale.

kryzys pomocy

przez kaptur 04 lis 2011, 21:22
Dzieki za pocieszenie super

kryzys pomocy

przez Spylacz 04 lis 2011, 22:32
Kaptur Żałuję, że dopiero teraz zauważyłem Twoją prośbę o pomoc. Rozumiem co się zadziało i rozumiem dlaczego zrezygnowałeś. Mnie się to często w życiu zdarzało. Kiedyś nie wsiadłem do pociągu ze swoją córką, który jechał do Warszawy. Nie wsiadłem i tyle!
Co do samolotu to u mnie sprawa jest prosta, jasna i klarowna. Ja w to żelastwo nie wsiadam ono dla mnie nie istnieje - nie każdy pilot nazywa się Tadeusz WRONA!
Miałem jednak w życiu w okresie choroby kilka udanych wyjazdów. Pierwszy z nich to promem do Szwecji. Bałem się strasznie ale po wejściu na prom wszystko minęło i w nocy nawet spałem na koi.
Drugi wyjazd był trudniejszy. O ile na prom weszliśmy we czwórkę, to do Monachium jechałem sam. Ja ledwie dosapałem do pociągu. Chciałem uciekać ze sto razy. Po wejściu do pociągu lęki minęły.
Nie twierdzę, że wtedy bym Ci pomógł, bo dobrze wiem, że byłeś tak nakręcony, że żadne argumenty do Ciebie nie trafiały i nie o to mi chodzi. Żałuję, że nie wziąłem udziału w tej dyskusji wtedy kiedy to się działo.
Co do ucieczki ze szpitala, to myślałem, że tylko ja potrafiłem dokonać tej sztuki a tu proszę mam rywala równie dobrego jak ja sam. Ucieczka ze szpitala to mój HIT nad HITY. Dziś nawet jestem z tego dumny choć wtedy nie było mi do śmiechu.
Na temat uciekania stworzyłem tu wątek. uciekanie-t30858.html Mamy wspólne dokonania i wspólny problem może razem coś wymyślimy.
Moja rada od serca. Jeśli poszedłeś do lekarza i on wypisał Ci jakiś lek z grupy benzodiazepin wywal to czym prędzej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg