Leki na depresję przy leczeniu bólu głowy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez roszpunka1111 29 wrz 2011, 12:38
Słuchajcie mam takie pytanie, może ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć na nie. Od jakiegoś czasu chodze do lekarza, ponieważ podejrzewa u mnie migrenę. Dostałam leki, które nie do końca mi pomagały. We wtorek byłam na kolejnej wizycie i dostałam inne leki. Wróciłam do domu zajrzałam do ulotki a tam pisze, ze to tabletki stosowane przy leczeniu depresji, ale ja przecież nie mam depresji!! Czy lekarz się pomylił? Czy powinnam sie brać czy skonsultować się jeszcze raz z lekarzem? Dodam, że mam 34 lata.
Ostatnio edytowano 29 wrz 2011, 18:14 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz

przez paradoksy 29 wrz 2011, 12:42
jaki dostałaś lek?

niektóre leki mają dwojakie zastosowanie... przykładowo mianseryną leczyli kiedyś alergię, a teraz i depresję tym leczą...
paradoksy

przez uzytkownik 29 wrz 2011, 12:54
A lekami na schizofrenię wrzody żołądka.
uzytkownik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Daniela55 29 wrz 2011, 14:13
Lekarz się nie pomylił, zażywaj leki wg zaleceń. Leki na depresje pomagają w leczeniu migreny i bólach głowy, po prostu lekarz Ci tego nie powiedział a Ty się wystraszyłaś, że czegoś nie wiesz :) Możesz tutaj na ten temat przeczytać http://abcmigrena.pl/leki-przeciwdepresyjne-w-migrenie masz nawet wymienione leki, które mogą być stosowane. Lekarz wie co robi, pewnie tamte wcześniejsze leki nie działały zdecydował się na przeciwdepresyjne, tak czasem robią, nie martw się, to nie znaczy, że podejrzewa depresję!! :)

przez roszpunka1111 29 wrz 2011, 20:48
paradoksy napisał(a):jaki dostałaś lek?

niektóre leki mają dwojakie zastosowanie... przykładowo mianseryną leczyli kiedyś alergię, a teraz i depresję tym leczą...

dostałam Bioxetin

przez Zofik 04 paź 2011, 23:04
też go brałam kiedyś ale mi nie pomagał,...

Sortuj wg