Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to pomoże?


Pawel23223

Rekomendowane odpowiedzi

witam pisalem juz wczesniej na forum o moim stresie , nerwicy i sam juz nie wiem co mam robic. Ogolnie jestem b.spokojny i lubie pracowac w zaciszu w tedy praca idzie mi b.dobrze bez problemow rowniez w otoczeniu kiedy nikt mi nie zawraca glowy praca idzie dobrze i bez stresowo. Aktualnie pracuje sam jedyny z 10 kobietami i naprawde stres mnie z dnia na dzien coraz to bardziej pozera nie jest to wywolane tym ze sie wstydze kobiet czy cos bo mialem dziewczne sporo czasu , nadal uprawiam sex lecz tym , ze jestem osoba ktora nie "nadaje " caly dzien a jak siedzi kolo mnie tyle babek to kazda ciagle sie na mnie patrzy , zadaje pytania i b.ciezko mi sie odnalezc - stresuje sie , robie sie czerwony , goraco mi i kicha...kobity sa starsze , mlode i zadaja czasem glupie pytania po czym inne komentuja to jaki to ja czerwony sie zrobilem jaki to ja wstydliwy - nie moge temu podolac i najgorsze jest to , ze nawet jesli wmowie sobie - wbijam w tego buraka niech se jestem czerwony to i tak nie pomaga bo jest nastepny problem mianowicie rece sie bardzo trzesa i jak mam jakiejs kobiecie pomoc ( najwiecej tam robie i ogarniam ) to nie jestem w stanie tego zrobic...a juz nie wspominajac o prezyzyjnej robocie one to wyczuwaja widza trzesienie rak , stres , buraka i w tedy sa takie dwie osoby u nas na sali ktore wlasnie to najbardziej dostrzegaja i wypominaja mi to - wiem , ze specjalniew tedy mi dowalaja nawet jak mily jestem , specjalnie wchodza w moje slabe punkty by mnie jeszcze bardziej zestresowac...nie chce isc do psychologa , psychiatry bo ogolnie nie czuje by cos sie ze mna dzialo....szybko sie ucze , koncentruje , poza praca praktycznie w ogole sie nie denerwuje ani stresuje ...najgorsze jest to , ze sie zwalniam gdyz po prostu nie jestem w stanie wygrac z tym : ( boje sie tylko ze jak pojde do nowej pracy to bedzie to samo - trzesienie rak itp i nikt mnie nie przyjmie...potrzebuje czegos co mi pomoze dosc szybko - nie odczuwam zadnej fobi spolecznej tylko wlasnie jak ktos mi zadaje pytanie to w tedy potrafie czerwony sie robic i stresowac ale tylko w grupie tych kobiet ...jak z inna grupa przebywam to jest ok...chce kupic talbetki :

 

 

http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/products_id/3164

 

czy one pomoga ? moze znacie jakies leki ktore pomagaja dosc szybko sie uspokoic , odstresowac ? dla Was to moze latwe i napiszecie wyluzuj itp ale nie dam rady a mam b.malo czasu do dzialania naprawde...uwierzcie mi nie owijam w bawelne.

 

-- 24 wrz 2011, 10:02 --

 

odpisze ktos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×