Czy to pomoże?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Czy to pomoże?

przez Pawel23223 23 wrz 2011, 20:41
witam pisalem juz wczesniej na forum o moim stresie , nerwicy i sam juz nie wiem co mam robic. Ogolnie jestem b.spokojny i lubie pracowac w zaciszu w tedy praca idzie mi b.dobrze bez problemow rowniez w otoczeniu kiedy nikt mi nie zawraca glowy praca idzie dobrze i bez stresowo. Aktualnie pracuje sam jedyny z 10 kobietami i naprawde stres mnie z dnia na dzien coraz to bardziej pozera nie jest to wywolane tym ze sie wstydze kobiet czy cos bo mialem dziewczne sporo czasu , nadal uprawiam sex lecz tym , ze jestem osoba ktora nie "nadaje " caly dzien a jak siedzi kolo mnie tyle babek to kazda ciagle sie na mnie patrzy , zadaje pytania i b.ciezko mi sie odnalezc - stresuje sie , robie sie czerwony , goraco mi i kicha...kobity sa starsze , mlode i zadaja czasem glupie pytania po czym inne komentuja to jaki to ja czerwony sie zrobilem jaki to ja wstydliwy - nie moge temu podolac i najgorsze jest to , ze nawet jesli wmowie sobie - wbijam w tego buraka niech se jestem czerwony to i tak nie pomaga bo jest nastepny problem mianowicie rece sie bardzo trzesa i jak mam jakiejs kobiecie pomoc ( najwiecej tam robie i ogarniam ) to nie jestem w stanie tego zrobic...a juz nie wspominajac o prezyzyjnej robocie one to wyczuwaja widza trzesienie rak , stres , buraka i w tedy sa takie dwie osoby u nas na sali ktore wlasnie to najbardziej dostrzegaja i wypominaja mi to - wiem , ze specjalniew tedy mi dowalaja nawet jak mily jestem , specjalnie wchodza w moje slabe punkty by mnie jeszcze bardziej zestresowac...nie chce isc do psychologa , psychiatry bo ogolnie nie czuje by cos sie ze mna dzialo....szybko sie ucze , koncentruje , poza praca praktycznie w ogole sie nie denerwuje ani stresuje ...najgorsze jest to , ze sie zwalniam gdyz po prostu nie jestem w stanie wygrac z tym : ( boje sie tylko ze jak pojde do nowej pracy to bedzie to samo - trzesienie rak itp i nikt mnie nie przyjmie...potrzebuje czegos co mi pomoze dosc szybko - nie odczuwam zadnej fobi spolecznej tylko wlasnie jak ktos mi zadaje pytanie to w tedy potrafie czerwony sie robic i stresowac ale tylko w grupie tych kobiet ...jak z inna grupa przebywam to jest ok...chce kupic talbetki :

http://www.kulturystyka.sklep.pl/produc ... ts_id/3164

czy one pomoga ? moze znacie jakies leki ktore pomagaja dosc szybko sie uspokoic , odstresowac ? dla Was to moze latwe i napiszecie wyluzuj itp ale nie dam rady a mam b.malo czasu do dzialania naprawde...uwierzcie mi nie owijam w bawelne.

-- 24 wrz 2011, 10:02 --

odpisze ktos ?