Paniczny lęk, strach przed wyjazdem na urlop - proszę o radę

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez fiolka34 17 wrz 2011, 09:11
W sierpniu przechodziłam to samo miałam zaplanowany urlop z rodziną i tak spanikowałam ,bałam się strasznie przez ten lęk pochorowałam się ale powiem Ci jedno nie jadąc czułam się jeszcze gorzej popsułam wszystko :-|

przez greenbook 17 wrz 2011, 09:16
fiolka34, wiem kochana, znam uczucie gdy człowiek się poddaje, teraz nie chcę się poddać i chce jechać i cieszyć się krótkim urlopem...
Ale co robić żeby przetrwać i jak wytłumaczyć atak na wczorajszej terapii??
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli:*

przez fiolka34 17 wrz 2011, 09:21
Nie ma chyba dobrej rady na przetrwanie musisz sama z sobą jakoś się uporać wiem ,że to bardzo trudne.. ja nie potrafiłam ,ani tłumaczenia innych ale życzę Ci oby Tobie się udało:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez greenbook 17 wrz 2011, 10:25
Zaparzyłam sobie melisę... ale puki co nie przechodzi, a wyjazd dopiero w poniedziałek... mam nadzieję, że dam radę...
Napisze Wam jak wrócę albo jak nie pojadę:/
Jakby ktoś miał jakąś dobrą metodę na przezwyciężenie tego strachu będę tu zaglądać... Pozdrawiam
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli:*

przez Noopii 17 wrz 2011, 11:53
inka87masz jakieś leki takie doraźne na lęki?melisa na silny lęk nie pomoże..lub jakieś ziołowe tabletki na stres?nie zaszkodzą.
Noopii

przez Noopii 17 wrz 2011, 15:30
Inka87 do 3mg w dawkach podzielonych można wziąść,ale sprawdź jeszcze w necie dokładnie,najlepiej abyś mogła dawkę skonsultować z lekarzem masz taką możliwość?ja tak robie jak nie mam pewności..będzie dobrze..uważaj z lekami uzależniają.
Noopii

przez greenbook 24 wrz 2011, 17:00
Witajcie!! Kilka dni temu wróciłam z urlopu!!

Było naprawdę super!! Powiem tylko tyle że cieszę się, że dałam radę, że pojechałam i nie spanikowałam kilka dni przed wyjazdem... choć było blisko rezygnacji w sobotę czy też w niedzielę.
Także nie dajcie się nerwicy i ryzykujcie kiedy tylko macie okazje, bo ryzyko się opłaca...
Gdybym nie pojechała to tylko bym się poddała co nasiliłoby objawy nerwicy i pewnie spowodowałoby żebym miała jakieś miesiąc z głowy z powodu wyrzutów sumienia...
A tak to zobaczyłam kawałek świata, odpoczęłam itp
Szkoda tylko że trzeba było wrócić do szarej codzienności:/
Pozdrawiam Was kochani!!

Sortuj wg