Poddenerwowanie, niepokój

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez ciapek 03 wrz 2011, 14:00
Hej,
b.często towarzyszy mi stan poddenerwowania, niepokoju co burzy koncentrację. Mam zamiar wybrać się do psychiatry po lek dzięki któremu mógłbym spokojnie się uczyć. Od października zaczną mi się studia i nie chciałbym zawalić ich.

Co do mojej walki z nerwicą lękową to brałem kilka miesięcy paroksetynę i uczęszczałem na terapię grupową. Pomogło mi to połowicznie, jednak nadal denerwuję się wieloma sprawami, a w roku akademickim nie sądzę żebym miał czas i pieniądze na leczenie psychologią.
Chciałem ten rok przebrnąć na leku tylko nie wiem jaki byłby odpowiedni.

Jakieś sugestie?

edit: Piję mieszanki ziołowe ale one niewiele dają, potrzebne mi coś silniejszego.
citalopram 20mg, mirtazapina 30mg

przez Misiek_NL 03 wrz 2011, 14:47
Psychiatra na pewno coś Ci dobierze...
Misiek_NL

przez ciapek 03 wrz 2011, 20:55
No tak, racja.
A jeśli tworzyć ranking leków ssri (zakładam, że leki z tej generacji będą najbardziej adekwatne) to który byłby najlepszy? Rozumiem, że jednoznacznie nie da się tego określić, ale np. jeśli chodzi o czas kiedy przyjmowałem paro nie przypominam sobie żeby działał uspokajająco. Działał raczej stopniowo wszechstronnie. Teraz kiedy nie potrzebuję aż takiego szerokiego wachlarzu działania mogę się skupić na wyciszaniu.
citalopram 20mg, mirtazapina 30mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg