Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy to napewno nerwica?


ozi198

Rekomendowane odpowiedzi

mam od 2 tyg dusznosci i nie moge nabrac glebokiego oddechu choc czuje ze potrzebuje .Mialem robione w lutym najswiezsze echo serca bylo ok .Ekg tak samo kiedys holtery .Wiem ze takie objawy moga byc z nerwicy ale martwi mnie iny fakt ponoc podczas wysilku sie nie nasilaja a mi odwrotnie jak tylko wejde na 3 pietro nie moge zlapac tchu nie wiem czemu? Odstawilem 2 tyg temu wlasnie amitryptyline .Byla sptopniowo odkladana takze nie wiem czy to dlatego?Chodze na psychoterapie od 4 miesiecy.Mialem tez 3 dni temu robiona spirometrie bo sie balem ze to astma ale wyszlo dobrze . Czy ja musze zrobic kolejene inne badania ktore maga wykryc dlaczego podczas wysilku i wogolle nie potrafi zlapac oddechu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadmienie ze mam rozne objawy ale jak teraz jest problem z glebokiem oddechem jak by mi brakowalo tchu to nie mam innych ze mam uczucie jakbym mial omdlec albo problem ze swiadomoscia kiedys jelita szybkie bicie serca itp.. pytanie czy to oddychanie tez ma sie do nierwicy czy nie?

 

-- Cz lip 28, 2011 8:22 pm --

 

robilem spirometrie od razu jak weszlem pod schodach na 2 pietro

 

-- Cz lip 28, 2011 8:22 pm --

 

robilem spirometrie od razu jak weszlem pod schodach na 2 pietro ale wtedy tez odczuwalem te dusznosci

 

-- Cz lip 28, 2011 8:24 pm --

 

czy jest mozliwe ze to tylu badanich jest cos nie tak jednak . mam wtrazenie ze cos nie tak z krazeniem czy z oddechowym ukladem ?

 

-- Cz lip 28, 2011 8:48 pm --

 

co myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×