Pomozcie jak najszybicej prosze-osoba, ktora pomoze w Krakow

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez roster82 28 lip 2011, 17:37
Nie radze sobie ze soba. Nie wiem co czuje, pesymistyczne mysli i wrazenie, ze jestem ich wiezniem, a przeciez szczescie jest tuz za rogiem, bo czuje jego oddech. Gonitwa. Czuje sie osamotniony, moj obecny terapeuta - nie potrafie mu zaufac. Uciekam.
W tym szalenstwie, ktore trwa z przerwami juz od 14 lat nie widze wyjscia. Przyszlosc dla mnie to trwoga i bol, wiec jej nie widze.
Szukalem w religi, narkotykach, terapiach, u boku kobiet. Nie ropoznaje emocji. Jest tylko jedna - bol i tesknota za nieokreslona osoba. Jeden wielki szum i gonitwa mysli. Cel w zyciu? Na razie jeden. Wyjsc z kolowrotka przykrych emocji, ktore mna rzadza. Samotna praca, samotne zycie taksowkarza, od 10 lat nie bylem w zwiazku emocjonalnym z kobieta, a mam dopiero 28. Zaczalem medytowac i interseowac sie buddyzmem diamentowej drogi, ale czuje, ze chyba nie jestem gotow. Prosze was o pomoc. Zle emocje mnie rozwalaja. Mam spiete niemal cale cialo, ostatnio zaczely mi sie psuc zeby, jeden po drugim, od tylu leca po kolei, musze usuwac, choc o nie dbam i chodze do dentysty. Dzis kolejny ukruszony, dodatkowo jakies stwardnienia na zawiasach mi sie pojawily od zaciskania. Nie chce zyc po to, by zarabiac na chorobe i zdrowiec cale zycie. Pomozcie prosze. Brakuje mi ciepla i kontaktu z drugim czlowiekiem. Jak najszybciej prosze o namiar na psychologa, najlepiej mezczyzne w Krakowie. Zeby nie zdarl ze mnie skory.

przez Raffuss 29 lip 2011, 10:52
Jeżeli nie potrafisz zaufać terapeucie to będziesz potrafił zaufać psychologowi?
Bez zaufania nie uzyskasz żadnego większego efektu..
I w sumie po co płacić.. idź na NFZ..
Codzienna walka o lepsze jutro nerwoblog.pl

przez kobieta28 03 sie 2011, 19:54
a może poprostu zaufaj i zobacz jakie będą tego efekty, jak bedzie do d.. to szukaj dalej, a jak nie to może się coś zmieni:) bo chyba nie wiele masz do stracenia jak zaufasz?

nie rozumiem jaki jest związek psujących się zebów z nerwicą, chyba czegoś nie wiem?? możesz to wytłumaczyć...

a co do kobiet no to do roboty:) zamiast smutasić to do baru, na portale randkowe, na dyskoteke albo do kościoła;) możesz wybrać w zależności od tego jaki typ kobiety lubisz;p pozdrawiam ciepło:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Raffuss 03 sie 2011, 20:37
kobieta28 napisał(a):nie rozumiem jaki jest związek psujących się zebów z nerwicą, chyba czegoś nie wiem?? możesz to wytłumaczyć...

Ja Ci wytłumaczę. Zdarza się tak że osoby z nerwicą podczas snu zaciskają zbyt mocno szczękę. Sam mam dzięki temu ślicznie stępione zęby i moja stomatolog zastanawia się już nad szyną na noc, żebym zębów do końca nie zjadł..
Codzienna walka o lepsze jutro nerwoblog.pl

przez kobieta28 03 sie 2011, 21:07
nieźle....ja na szczęscie śpie z otwartą buzią;)

Sortuj wg