panika na egzaminie WORD

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

panika na egzaminie WORD

przez nieidealna 22 lip 2011, 08:16
hm.. a ja jakoś jestem nastawiona na to, że nie zdam.
niby wszystko wiem, niby jeździć umiem.
w sumie spodziewam się wrednego egzaminatora.
chciałabym mieć już to za sobą, zdać za pierwszym razem, ale to takie mało prawdopodobne.
Optymiści wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór.

panika na egzaminie WORD

przez linka 22 lip 2011, 19:11
Michuj napisał(a):
dlatego myślę, że jak ktoś ma wystarczające umiejętności, potrafi szybko i prawidłowo reagować to żaden stres i nerwica nie są w stanie przyćmić umiejętności. a więc moja rada kompletnie olej to co się z tobą dzieje, a skup się na szlifowaniu umiejętności i do przodu;p będzie dobrze:)

G. prawda. Jak wytłumaczysz fakt, że zdałem dopiero za 9-tym razem, pracując około 5 lat jako zawodowy kierowca?

Jak widać taki idealny nie jesteś....masa ludzi zdaje za pierwszym razem - jak widać można!
Nie cała wina leży po stronie egzaminatora...troszkę pokory :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

panika na egzaminie WORD

przez Michuj 22 lip 2011, 19:15
Chcesz mi wmówić, że jakaś zawalidroga świeżo po zdaniu jest lepszym kierowcą niż ja. Wierzę w Twój intelekt ;) , ale jest to po prostu nie logiczne.

-- 22 lip 2011, 18:16 --

Owszem, może wina nie leży po stronie egzaminatora, ale systemu pod który on podlega.
Michuj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

panika na egzaminie WORD

przez aree1987 22 lip 2011, 20:23
Ciekawe jaka byłaby zdawalność jeśli oplata za egzamin byłaby jednorazowa. Biznes is biznes..
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

panika na egzaminie WORD

przez Michuj 22 lip 2011, 20:25
Chodzi o to, że są kamery i byle pierdnięcie zarejestrują. Dlatego jak ma mieć jakieś problemy to woli uwalić kursanta. Chociaż często to czysta złośliwość. Z jaką ja się spotkałem chociażby.
Michuj

panika na egzaminie WORD

przez aree1987 22 lip 2011, 20:26
Michuj napisał(a):Chodzi o to, że są kamery i byle pierdnięcie zarejestrują.

I co z tego skoro korupcja dalej ma się dobrze? Widocznie wszystkiego nie rejestrują..;)
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

panika na egzaminie WORD

przez Michuj 22 lip 2011, 20:30
Gdybym miał wybierać teraz pomiędzy normalnym zdawaniem a daniem w łapę, nawet bym się nie zastanawiał tylko płacił. I to jest /cenzura/ chore. Gówno to ma wspólnego z umiejętnościami. Niech Ci kursant, który świeżo co zdał wyjdzie z poślizgu, albo wejdzie w kontrolowany. A w zimie takie sytłacje to prawie, że normalka. Ale gdzie tam. Lepiej upierdolić kogoś bo skręcając minimalnie najechał na linie. Banda jebanych osłów i tyle.
Michuj

panika na egzaminie WORD

przez Nel 22 lip 2011, 20:41
Ja wczoraj skorumpowalam policję...brzoskwiniami bo mnie zdjęli na radar ..... wrrr musialam kupic nowe.... ale jednak sie opłacilo ;)
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

panika na egzaminie WORD

przez linka 22 lip 2011, 21:00
Michuj, tak tak ty jesteś naj naj naj a wszyscy inni gówno wiedzą 8)

-- Pt lip 22, 2011 8:01 pm --

Michuj napisał(a):Chcesz mi wmówić, że jakaś zawalidroga świeżo po zdaniu jest lepszym kierowcą niż ja

Nigdzie nic takiego nie napisałam, sam sobie dopowiadasz i sam komentujesz.
Przypominasz mi moją koleżankę ze studiów, zawsze wszystko umiała, a nawet jeśli nie na blachę to i tak wiedziała lepiej od tych "debili" z roku i zawsze miała poprawki, warunki....bo się na nią uwzięli :lol:

Są kamery, można sprawdzić itd itd - skoro uwalali widocznie popełniałeś błędy, a czy te błędy są istotne teraz w trakcie jazdy autem to już inna kwestia.

Pomijam fakt, że strasznie zniechęca mnie twoje nastawienie...nie szanujesz nikogo, egzaminatorów, pewnie instruktorów też bo chujowo uczą, młodych kierowców bo zawalidrogi......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

panika na egzaminie WORD

przez Michuj 22 lip 2011, 21:48
linka, nie no ty jestes naj naj a reszta to krolewnie do piet nie dorasta.
Nie rozumiesz kobieto, że 9 lat spędzonych za kółkiem to trochę więcej niż jebane 30 godzin.? Rozumiesz to zdanie czy mam je jeszcze rozkładać na czynniki pierwsze? NIe szanuje instruktorów którzy są skurwysynami, nie szanuję takich co się dopierdalają do najmniejszego drobiazgu, mimo że widać iż umiem jeżdzić.
Michuj

panika na egzaminie WORD

przez aree1987 22 lip 2011, 22:37
To prawda a jazda w mega stresie, z siedzacym obok ciebie jak pies ogrodnika, czekającym żeby cię upierdolić panem, nie są miarodajnymi warunkami zwykłej codziennej jazdy samochodem. I zgadzam się ze 30 godzin to jest gówno a nie nauka jazdy autem i od takich 30godzinnych delikwentów wymaga się żeby jeździli perfekcyjnie w przeciwieństwie do wiekszosci poruszajacej się autem już latami.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

panika na egzaminie WORD

przez linka 22 lip 2011, 23:25
Michuj, :lol: no, masz niezły problem z agresją i szacunkiem dla ludzi, ale to już twoja sprawa.
Przyjaciel forum

panika na egzaminie WORD

przez Michuj 22 lip 2011, 23:57
linka, NIe sądzę. Ale mam prawo być poirytowany, widząc jak funkcnjonują WORDY. Tyle.
Michuj

panika na egzaminie WORD

przez kobieta28 23 lip 2011, 20:52
linka masz racje;p rzeczywiście niektórzy mają tu za dużo pewności:) i to może was gubi....byłam na kursie z kolesiem, który tez sporo jeżdził bez prawka i zdawał egzami ze mną....mnie zdał...przeniósł się do innego miasta...nie zdał...wrócił spowrotem i dalej się tak męczy. wydaje mi się, że jeżdząc wcvześniej nabywa się jakichś nawyków, które niekoniecznie mogą być dobre...i to was gubi....a tylko przy trzęsawce i chorych myślach można zdać...życząc powodzenia trzymam kciuki żeby w końcu się udało:)

Sortuj wg