panika na egzaminie WORD

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

panika na egzaminie WORD

przez chlopak_1987_wro 15 lip 2011, 01:13
witam, proszę o poradę do kogo mam się zgłosić (psycholog, psychiatra?) i jaką formę działania zastosować w związku z moja sytuacją:
PANICZNIE boję się egzaminu w WORD
a jeżdżę dobrze- czuję się pewnie i manewry mi wychodzą dość dobrze- czasem schrzanię jakieś precyzyjne ze względu na krótkowzroczność i zez
wsiadając jednak do auta egzaminacyjnego dostaję ataku paniki, mam takie drżenie dłoni i nóg, że nie mogę opanować się i skupić; sytuację pogłębia sucha obojętność egzaminatora (ni toto się nie uśmiechnie, bredzi pod nosem suche reguły) poniosłem już tego konsekwencje
proszę o poradę
lubię placki

panika na egzaminie WORD

przez linka 15 lip 2011, 12:02
Eee i tylko to cię tak stresuje w życiu? Egzamin na prawko ?
Możesz się zwrócić o pomoc do psychologa - powinien udzielić ci kilku rad co i jak, podpowiedzieć techniki relaksacyjne....psychiatra tutaj na nic się nie zda, wątpię żeby ktoś ci przepisał leki na taką przypadłość, poza tym po tych lekach nie wolno prowadzić auta więc to odpada.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

panika na egzaminie WORD

przez Korba 15 lip 2011, 12:23
a co to ma wspólnego z nerwicą lękową?
to zwykły stres przed egzaminem.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

panika na egzaminie WORD

przez Michuj 15 lip 2011, 12:25
haha, to u mnie było tylko odwrotnie. To egzaminator zaczął panikować jak go nazwałem /cenzura/, debilem, kretynem, powiedziałem żeby sobie przepisy w dupe wsadził, bo mam większe doświadczenie za kółkiem niż on. :pirate:
Michuj

panika na egzaminie WORD

przez linka 15 lip 2011, 12:26
Michuj, i uważasz, że to jest powód do chwalenia się ....? :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

panika na egzaminie WORD

przez Michuj 15 lip 2011, 12:28
mi to rozładowało napięcie, gdy wiedziałem już że wynik negatywny :D
Michuj

panika na egzaminie WORD

przez zotralinka 15 lip 2011, 13:08
Ja całe napięcie wzięłam na siebie, kiedy oblałam. Resztę dnia po egzaminie ryczałam z głową pełną myśli autodestrukcyjnych i samobójczych.

panika na egzaminie WORD

przez Korba 15 lip 2011, 13:17
niezłe porady ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

panika na egzaminie WORD

przez nickyfour13 15 lip 2011, 19:02
na tych egzaminach to czasami za takie rzeczy oblewają że nie dziwie się że go zwyzywałeś

panika na egzaminie WORD

przez kobieta28 21 lip 2011, 12:08
kurczeee jak ja panikowałam na egzaminiee....to była czysta masakra, nie wiem czy była jakaś część ciała, która mi się nie trzęsła!!!hahaha teraz mnie to śmieszy....ale obiecałam sobie, że mimo tych wszystkich objawów i tego co się będzie ze mną działo bede się starać robic wszystko tak jak robiłam do tej pory, kompletnie postanowiłam olać trzęsawke i wszystko inne!!! już na początku na placu miałam problemy;p nie mogłam otworzyć maski od samochodu, ehhh masakra, ale nie dałam się, wsiadłam i mówie kurde dam rade!!! łuk przejechałam jako jedyna z 15 osób z mojej grupy z teori:) heheh dobre nie;p potem miasto:) w największą zimę zdawałam, zakopałam się w zaspie, ale nie poddawałam się jak coś było nie tak to szybka reakcja, żeby naprawić....dojechałam do ośrodka...usłyszałam GRATULUJE:) zdałam za pierwszym razem!!!!! wysiadłam z auta i krzyczałam ze szczęscia!!! dlatego myślę, że jak ktoś ma wystarczające umiejętności, potrafi szybko i prawidłowo reagować to żaden stres i nerwica nie są w stanie przyćmić umiejętności. a więc moja rada kompletnie olej to co się z tobą dzieje, a skup się na szlifowaniu umiejętności i do przodu;p będzie dobrze:)

panika na egzaminie WORD

przez stopek 21 lip 2011, 12:17
Problem stary jak świat:) Ja też dobrze śmigam, ale boje się tego egzaminu. Właśnie dzwonili ze szpitala, że mają już miejsce na poniedziałek. Może po szpitalu zdecyduję się na prawko:)

panika na egzaminie WORD

przez chlopak_1987_wro 22 lip 2011, 00:08
gwoli info: ja umiem jeździć (wierzcie na słowo) ale tak nagrabiłem sobie, że dostałem wezwanie do WOMPu; niech ktoś poda mi jakąś myśl jak mam z tym walczyć
lubię placki

panika na egzaminie WORD

przez Michuj 22 lip 2011, 07:30
dlatego myślę, że jak ktoś ma wystarczające umiejętności, potrafi szybko i prawidłowo reagować to żaden stres i nerwica nie są w stanie przyćmić umiejętności. a więc moja rada kompletnie olej to co się z tobą dzieje, a skup się na szlifowaniu umiejętności i do przodu;p będzie dobrze:)

G. prawda. Jak wytłumaczysz fakt, że zdałem dopiero za 9-tym razem, pracując około 5 lat jako zawodowy kierowca?
Michuj

panika na egzaminie WORD

przez dekiell 22 lip 2011, 08:06
ja zdaję już 4 raz ( w poniedziałek )
normalne jest to że to przez chorobę nie mogę się skupić jestem wycentrowany, nie myślę.. :(

Sortuj wg