Zaczęło się od stresu, aż coś pękło...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez marco-polo 27 maja 2011, 20:11
Witam
Znalazłem to forum, szukając pomocy, jakiejś może rady. Coś się ze mną stało ostatnio i nie wiem, co o tym myśleć.
Zaczęło się tak: ostatni rok, po powrocie z pracy w UK wpadłem w lekką depresję, z kilkoma atakami paniki. Trochę się wsytraszyłem, poszedłem do psychiatry, przepisał mi relanium na wypadek paniki, poradził, żeby brać w ostateczności i stwierdził, żebym spróbował znaleźć sobie jakies hobby, zajęcie, że to nic poważnego. I faktycznie z czasem wszystko się wyrównało, poczułem się lepiej.
W marcu wyjechaliśmy z żoną znów za granicę. Jak wiadomo dużo stresu, zrobiło nam się trochę komplikacji legalnych i finansowych, stres był coraz większy i większy, nie potrafiłe przestac się martwić, aż wreszcie jakieś półtorej tygodnia temu poczułem, jakby coś w środku pękło. Przestałem czuć już napięcie i zmartwienie, ale nie w dobry sposób - w jakis sposób otępiałem, wszystko jest dziwne i obce, wydaje mi sie, że zwariowałem, co chwila dopada mnie panika, ale siłą woli ją zwalczam. Mam wrażenie, że dłużej tego nie wytrzymam, ale nie za bardzo wiem, co zrobić. Trochę przypomina to uczucie po wypaleniu trawy, ale jest w jakiś sposób gorsze.
Na szczęście wziąłem z sobą z Polski relanium, trochę pomaga, ale ja chciałbym z tego wyjśc, a nie tylko przytłumić.
Co się dzieje?

przez marcin0103 27 maja 2011, 20:51
"stres goni stres"

przez InnerChange 27 maja 2011, 21:51
popatrz po forum...poczytaj...na pewno znajdziesz mniej lub bardziej interesujace Cie odpowiedzi. Ludzie tutaj maja kupe problemow, najroznieszych ;) 3m sie tam!!!
"...Wierze w Jednego Boga - Ojca Wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi i wszystkich rzeczy widzialnych i niewidzialnych..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Adamo 28 maja 2011, 06:25
Typowe.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

Sortuj wg