z jednej skrajnosci w drugą...juz tak nie chcę!!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez toska 27 maja 2011, 13:13
Chciałabym żeby ktoś mi doradził co mam zmienić w sobie ,żeby przestać postępować jak wariatka. A mianowicie: od kilku lat jestem sama i za każdym razem gdy spotkam fajnego faceta robię to samo. Najpierw mi zależy,ale jak widzę ,że jemu tez zaczyna zależeć to mi przestaje. A wystarczy że nie odpowie na smsa to już znowu mam na niego film. Chce tu podkreślić że nie jestem typem zdobywczyni,podrywaczki itd. Bardzo chciałabym mieć te druga połówkę,rodzinę,dzieci. A gonienie króliczka tez mnie nie bawi. Nie chcę się tak zachowywać,ale to jest silniejsze ode mnie. Facet z którym jest "coś" teraz strasznie mi robi,ale jak tylko widzę, że on jest zainteresowany i chce mnie przytulic itp to cała sztywnieję, a jak on nie wykazuje inicjatywy to ja najchętniej bym się na niego rzuciła i wtuliła w niego. NIE CHCĘ TAK MIEĆ!!!!!!!!!!!!!

przez marcin0103 27 maja 2011, 19:36
wiesz...
chcesz być w związku itp itd, myślę, że chodzi o coś innego, ale to moje subiektywne odczucie, Ty sie poprostu boisz, że jak oboje się zaangażujecie to może być "za pięknie" obawiasz się, że się "wkręcisz" a on Cię zostawi.

przez toska 29 maja 2011, 17:35
no nie wiem,może masz rację.dzięki

-- 29 maja 2011, 17:35 --

no nie wiem,może masz rację.dzięki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg