chore gardło a leki..

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

chore gardło a leki..

przez macqer 26 maja 2011, 17:35
Czy moge bez problemu zazywac bioparox ? lub inne leki na gardlo ? czy moga zajsc jakies inne dzialania przy braniu xanaxu i efevelonu ?

chore gardło a leki..

przez linka 26 maja 2011, 17:52
macqer, a skąd wziąłeś te leki? Z magicznej szafeczki?
Bioparox jest lekiem na receptę, co więcej wycofanym już z aptek - więc w ogóle nie radziłabym brać, inne leki na receptę - przy wypisywaniu pytasz się lekarza czy można, a co do leków bez recepty - czytaj ulotki od wszytskich tam powinno pisać lub pytaj się farmaceuty w aptece.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

chore gardło a leki..

przez Michuj 26 maja 2011, 18:18
Niech sie u mnie ten koszmar też skończy. KAszel taki, jakby mial za chwle wyksztusić płuca. Cały język czerwony z białbymi bomblami raz po raz, bolący jak skerwesyn. Szybke płytkie oddychanie. Ogólnie masakra. Do tego na mordzie czerwony jakbym chlał pare miechółw pod rząd. Ktoraś ma na mnie chrapkę? :mrgreen: :mrgreen: Mimo tego wszystkiego lbido w normie :pirate:
Michuj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

chore gardło a leki..

przez linka 26 maja 2011, 18:29
Michuj, uuu a byłeś u lekarza z tym?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

chore gardło a leki..

przez Michuj 26 maja 2011, 18:34
bylem. Masakra. Oby antybiotyk byl trafiony, bo inaczej czeka zapalenie płuc
Michuj

chore gardło a leki..

przez linka 26 maja 2011, 18:35
:shock: łooł, to jakieś bakteryjne paskudztwo ....... no współczuję, ja choroby gardła przechodzę bardzo źle...zawsze gorączka, derealka, osłabienie.....
Przyjaciel forum

chore gardło a leki..

przez Michuj 26 maja 2011, 18:40
Muszę poprosić wspolokatora, zeby mnie do apteki zawiozl, sam nie jestem w stanie prowadzic....;/
Michuj

chore gardło a leki..

przez carmen1988 26 maja 2011, 18:41
Ja w tym roku złapałam zapalenie oskrzeli, które skończyło się w szpitalu - mykoplazma, generalnie ponad 3 miesiące dochodziłam do siebie, a potem zaczęła się ta pieprzona nerwica. :why:
nerwica wegetatywna

Sortuj wg