co to za bole i klucia?!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

co to za bole i klucia?!

przez polakita 23 maja 2011, 11:43
bunia8424 napisał(a):wiec musze sztucznie sie usmiechac i udawac ze jest dobrze

nie wydaje mi się że musisz, po prostu jemu jest na rękę kiedy się dostosujesz i akceptujesz to co on robi. nie daj z siebie robić ofiary, sama widzisz jak to odreagowujesz...

co to za bole i klucia?!

przez bunia8424 30 maja 2011, 10:48
Wiecie co jest najgorsze? Ze chyba sobie wyszukuje choroby i jestem
Hipochondryczka, jak wyczytam jakies objawy to zaraz mnie to boli, np bol gardla i rano mnie boli gardlo, nie wiem czemu pod pachami mnie boli skoro nie mam wezlow powiekszonych? Bol pozniej przechodzi na zebra...mam wiecznie dola bo boje sie ze mam hiv chociaz wynik byl negatywny, boje sie ludzi, boje sie z nimi rozmawiac ze powiem cos nie tak, ze mnie wysmieja, w liceum chorowalam na anoreksje, moze to wszystko poteguje? Teraz maz mi mowi ze bedziemy przebudowywac dom jego matki ktora sama jest depresyjna i narzeka ciagle ze juz nie mam ochoty tego sluchac i jeszcze pokoj jej musimy dac i ona bedzie mieszkac z nami?!!! Boze nie odejde od meza ale wkurza mnie ze matka nim Manipuluje i on ma nieodcieta pepowine, moje nerwy sa na wyczerpaniu... Nie mam sily juz na nic i nic mnie nie cieszy, czuje ze nerwy mnie niszcza bo mam wiecznie zmeczone oczy i straszna twarz ze bez makijazu sie nie rusze z domu bo wstyd choc czasem makijaz to taki walne od niechcenia ze jest jeszcze gorzej wtedy juz doluje sie ns maxa... No i klatka boli i pod lewa lopatka
Ja nawet boje sie isc do lekarza boje sie ze powiedza ze cos jest nie tak i megastres wroci i znowu cale cialo zacznie bolec a jeszcze wlosow mi tyle wypadlo ze ja juz nie wiem co mam robic :(((
Boje sie ze niebede mogla miec dziecka i czasem mysle o smierci choc wiem ze powinnam szanowac swoje zycie czasem mysle ze smierc tylko uwolnilaby mnie od tych chorych mysli..

co to za bole i klucia?!

przez _asia_ 30 maja 2011, 10:57
polakita napisał(a):bunia8424, no cóż moim zdaniem bóle nóg, mięśni czy stawów, kłucia, niekoniecznie wskazują na nerwicę, to nie są typowe nerwicowe objawy, równie dobrze może to być inna choroba, powinnaś wykluczyć boreliozę oraz choroby tarczycy. Ale lekarzem nie jestem, nie wiem skąd mogą byc takie bóle. Inna sprawa że fatalna dieta i stres nie wpływa dobrze na nikogo, pomyśl trochę o sobie!! Nie musisz jeść samych owoców i warzyw, ale normalne domowe jedzenie.

uważam tak samo.
ja bym położyła nacisk zwłaszcza na zmianę diety. bunia, jak Ty masz się dobrze czuć przy takiej diecie i trybie życia? :shock: Dziweczyno, to by było nawet dziwne! to, co jesz... - tylko się tym zapychasz, ale organizmu nie karmisz, a niedoborów przeróżnych składników bardzo łatwo się nabawić. ciało to wtedy odczuwa i daje takie "nerwicowe" objawy. do tego stres, który działa niszcząco na organizm... ja bym na Twoim miejscu na pierwszym miejscu udała się do DIETETYKA, żeby Ci ustawił porządną dietę i suplementację. oczywiście do psychaitry również, ale diety nie lekceważ, bo mając niedobory żadne tabletki Ci nie pomogą na dłuższą metę, ciągle będzie się coś odzywać. na pewno pomyślałabym na Twoim miejscu również o psychoterapii.
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

co to za bole i klucia?!

przez bunia8424 30 maja 2011, 11:26
Tylko ze mieszkam za granica i jak mam cale zycie i wszystkie problemy wytlumaczyc w obcym jezyku
Ja juz sama rozkladam rece, nie wiem co mam robic naprawde czy zle odzywianie jest tego wszystkiego wina?
Teraz jestem na urlopie i wcale nie jestem szczesliwa, musze wysc po zakupy i az mnie paralizuje , od 8 rano sie zbieram i mam nawet lek wyjsc do ludzi

Sortuj wg