Nerwica a nowy związek.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica a nowy związek.

przez Spylacz 04 lis 2011, 11:11
Miedzy nami jeszcze niczego nie było. Byliśmy przyjaciółmi, nawzajem się poznawaliśmy. Ona ma dość spore problemy w swoim życiu i ja wiem, że ma częste doły przez to. Jednak tak jek piszę kiedy się spotykamy wszystko jest ok ale kiedy dzwonię aby pogadać albo się umówić to nie odbiera telefonu tygodniami. Potem nagle się zgłasza i wszystko jest ok.

Nerwica a nowy związek.

przez dama kier 04 lis 2011, 11:24
chyba nie ma sensu zgadywać o co chodzi. Jeśli Ci zależy - trzeba wywalić serducho na wierzch i spytać wprost. Byle z wyczuciem.

Nerwica a nowy związek.

przez Spylacz 04 lis 2011, 11:36
Właśnie o to wyczucie chodzi. Czasem to słynne zdanie po oświadczynach: "Zostańmy przyjaciółmi" kończy znajomość a ja nie chciałbym tej znajomości przerywać nawet po otrzymanym koszu.

-- 04 lis 2011, 11:41 --

Wcześniej napisałem, że mam dość tych nie odebranych telefonów i, że chcę to skończyć. Jestem sam ze sobą w sprzeczności w tej sprawie. Musze ją bardzo kochać...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nerwica a nowy związek.

przez dama kier 04 lis 2011, 12:22
ale 'zostańmy przyjaciółmi" to takie wyczucie drwala, który stara się udowodnić, że jest baletnicą. Ja mówię o tym, żeby dziewczyna nie wyczuła ataku na siebie

Nerwica a nowy związek.

przez Spylacz 04 lis 2011, 18:25
Myślę, że nie czuła ataku i to był raczej mój błąd. Podjąłem decyzję w tej sprawie. Nie będzie już telefonów, czekoladek ani zaproszeń do opery czy teatru. Jestem facetem co nie znaczy, że mnie nie boli takie zachowanie.
Szukam kobiety cieplejszej, która będzie potrafiła rozpoznać uczucia i nimi nie pogardzić. Trochę mnie będzie boleć ale przeżyję. Dość mam zabawy.

Sortuj wg