jakiej pracy powinna szukac osoba z nerwicą

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Ridllic 27 kwi 2011, 23:05
Thazek, ja ucieklem z biura na zwykle budowy i nie wstydze sie ze czasami brudny chodze w pracy ale mam przynajmniej jasno postawione wymagania i cele a pozatym lubie jak wynik pracy widac fizycznie , moze to glupie ale tak jest calkiem fajnie :mrgreen:
Ridllic

przez Thazek 27 kwi 2011, 23:09
Ridllic, Dokładnie masz rację... fajnie jak coś zrobisz i każdy na to patrzy i to podziwia :twisted:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez Paranoja 27 kwi 2011, 23:17
Ridllic, wybuduj mi dom :D
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marcja 27 kwi 2011, 23:17
Ja uwazam,ze osoba z nerwica dobrze odnajdzie sie w pracy, w ktorej trzeba duzo robic, ciagle myslec itp. (np. reporter w dzienniku) zakladajac,ze dana osoba, ma oczywiscie predyspozycje i talent. Nie moze to byc jednoczesnie praca, w ktorej jest sie bardzo wystawionym na szczegolny rodzaj "widoku publicznego" (jak np. praca za kasa w Macu w centrum handlowym na przyklad)
Oczywiscie pisze wylacznie o sobie, moze inni maja inne rodzaje nerwicy. Ja majac nerwice moglabym od biedy latac po miescie w poszukiwaniu informacji i chodzic na konferencje, a im aktywniej bym sie na nich udziela, tym byloby mi lepiej. Nie moglabym za to pracowac wlasnie w Macu- wpadlabym w obled- widzialabym oczami wyobrazni, jak tlumy patrza, jak przyjezdza po mnie karetka w razie czego, ze beda komentowac, patrzec, zrobi sie poploch, jak nagle walne lbem o kafelki,albo wyjme papierowa torbe i bede w nia dmuchac w razie hiperwentylacji :lol: Dostawalabym szalu wiedzac, ze nie moge stamtad odejsc, kiedy chce, bo kolejka w Macu niemal nigdy nie ma konca...
Praca typowo fizyczna tez jest dobrym rozwiazaniem, spokojna biurowa tez, ale jak w biurze jest duzo do roboty...Bo jak nie, to natretne mysli hipohondryczne beda wciaz przychodzic.

przez Ridllic 27 kwi 2011, 23:32
Paranoja, ja sam jeszcze nie potrafie ale naprawde przez rok duzo sie nauczylem , a wiekszosc to bylu domy weekendowe z bali itp ale naprawde fajnie jak cos roznie w oczach i wiesz ,ze sie dotego w jakis sposob przylozyles :)

Ps. Ledwo sie przeprowadzilas do nowego domu i juz chcesz zmieniac :)
Ridllic

Sortuj wg