nowy projekt przyczyną lęków

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

nowy projekt przyczyną lęków

przez wieslawpas 17 kwi 2011, 11:43
Witam,

No i znowu kolejne obciazenia psychiki. Zajmuje sie marketingiem w brazy turystycznej. Od czterch miesiecy programisci pracowali nad nowa strone internetowa z oferta hoteli w Polsce i za granica. Strona powstala wedlug mojego projeku.
W zeszly poniedziałek zostala uruchomiona. Pierwsza rezerwacja zostala zalozona juz po godzine od uruchomienia strony.
Pozniej przez dwa dni nic. Wczoraj kolejna. W sumie w pierszym tygodniu 3 rezerwacje. Nie powiem, ze jestem rozczarowany, ale
przezywam mocne napiecia nerwowe. Od momentu uruchomienia strony, a w zasadzie pare dni wczesniej zaczalem gorzej sprac - budzci sie po pare razy w nocy. Budzic zbyt wczesnie rano. Jestem rozdrazniony. Mam słabsze lub mocniejsze stany lekowe. Obawiam, sie że projet moze nie wypalic a ja strace prace. Po prare razy na godzine sprawdzam, czy juz jest jakas
nowa rezerwacja i czuje sie jakbym dostal obuchem w głowe kiery widze, że nic nie ma. Zakladam rezerwacje testowa zeby sprawdzic czy wszytko działa. Lęku nie łagodzi świadomość, że to nowy projekt i potrzeba czasu aby się rozkrecił. W moim odzuciu mam dwie opcje - rzucic się w wir pracy nawet po godzinach, żeby efekty przeszły szybciej, albo sprobować się zdystansować i postepowac pragmatycznie i systematyczne. Ciekaw jestem która z tych metod predzej wyprowadzi nie ze stanow lękowych.

Wieslaw

-- 17 kwi 2011, 19:40 --

wypilem dwa piwka i wrzystko w porzadku. Moze tak trzeba zaczynac dzien?