Kilka pytań - proszę odpowiedzcie

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez julka77 17 mar 2011, 14:49
Mam cital 20 mg rano i zomiren 0,5 na noc.

przez Pinkii 17 mar 2011, 14:50
No to jakoś dasz radę z Zomirenem :great:
Obrazek
zbanowany

przez julka77 17 mar 2011, 14:51
CZekam na poprawę z biciem serca,ale dziękuję.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bananowa 17 mar 2011, 15:21
julka77, mnie też napierdziela serducho, strasznie szybko zaczęłam się męczyc, jak nigdy. W ramach badań chodziłam cały dzień z Holterem i niekiedy mialam puls po 150, podczas zwykłego chodzenia i ciśnienie po 170 na ileś tam. Ale zauważyłam, że im mniej o tym myślę, tym mniej mam objawow, chociaż pikawka napierdziela niekiedy bez powodu.
... sometimes my mind play with me ...

przez Pasterzsk8 19 mar 2011, 23:58
bananowa napisał(a):1. Czy też podczas stresu, kłótni, gorącą pojawiają się Wam czerwone plamy na szyi i dekolcie ?
2. Czy przy nerwicy zaczęliście mieć problemy z aktywnością fizyczną ? Ja w tej chwili męczę się po 30 sekundach tańca :shock: Seks dla mnie też bywa kłopotliwy :(
3. Czy ktoś z Was bał się farmakoterapii ? Ja nie biorę leków i chyba nie będę chciała brać - boję się uzaleznienia, zniszczonej wątroby itd.
4. Kto z Was przy nerwicy zaczął się bać prozaicznych czynności takich jak jazda autobusem, samochodem, czy wypad do kina, imprezy ?
5. Ile zajęło Wam uśpienie nerwicy i ile już chorujecie ?

1. Ja nic takiego nie zaobserwowałem ,ale za to drapie się strasznie bo mnie wszystko swędzi i wtedy wyskakują mi w tamtych plamki

2. No zacząłem mieć lekkie ,ale nie wiem czy to od tego... W sumie to mam mniej chęci na uprawianie sportu ,ale już to przełamuje ,a co do seksu i podobnych rzeczy to nie mam :P bardziej mnie to relaksuje niż męczy :)

3. Ja się bałem dlatego na to nie idę ,a poza tym to działa jak Placebo ,nie pomaga raczej... lepiej sobie z tym radzić normalnie ,naturalnie....

4. To to chyba wszyscy ,w sumie to jest jedne z objawów który łączy chorujących....

5. Choruje już dobre 4 lata ,ale walczę i jestem pewien że mi się uda :)

Sortuj wg