leki na nerwice

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

leki na nerwice

przez zwierzak38 09 mar 2011, 15:11
Witam wszystkich!
Od 4 m-cy mam objawy nerwicowo-depresyjne. W 100% nie jestem przekonany do tej diagnozy, wiec postanowiłem dołączyć do forum i mieć nadzieje, ze wśród was są osoby, które mają podobne skutki uboczne przyjmowanych leków. To sie stało we mnie w listopadzie zeszłego roku. Ogólne złe samopoczucie, straszne zmęczenie, kłucie w okolicach serca i płuc. Czasami wydawało mi sie że nie mogę złapać oddechu i sam mimowolnie sie uduszę. Po tych dolegliwościach cielesnych przyszedł lel przed śmiercią. Wymyślanie sobie różnorodnych chorób somatycznych od grypy AH!N1 a na jakimś nowotworze skończywszy. Udałem sie do lekarza psychiatry, który mi przepisał leki CITOBAX 10 mg. miałem przyjmować raz dziennie. Zacząłem kuracje lekową. Przez pierwsze 3 tygodnie stan mój sie nie polepszył lecz wg mnie nasiliły sie moje lęki. Wszystkie skutki uboczne napisane w ulotce widziałem usiebie. Strasznie sie czułem i ten lek przed śmiercią sie nasilił. Przestraszyłem sie tego i udałem sie znowu do lekarza w przekonaniu ze leki nie sprawdzają sie u mnie. Lekarz zwiekszył dawke do 20 mg na dobę. Zacząłem przyjmować zwiekszona dawkę . działąnia uboczne sie nasiliły, problemy gastryczne-wzdęcia, ból lewej strony brzucha i oczywiscie wmówienie sobie ze jakaś kolejna nieuleczalna choroba mnie dodyka powoli, kasa powoli ali dokonać spustoszenia całkowitego mojego organizmu. Doznawałem strachu i leku. Czym bardziej o tym myslałem tym bardziej uboczne skutki sie we mnie zwiekszały. Przetrzymałem ten okres. Straszne zmiany obserwowałem u siebie czerwone oczy rano jak wampir, ból pleców, kłucie w sercu i płucach. Ból brzucha. Zmeczenie!!! Preztrzymałem ten okres.Teraz jestem w 3 miesiącu przyjmowania tych leków, do wczoraj sie dobrze czułem ale kryzys nastapił pod wieczór. Znowu powrót złych mysli, róznego rodzaju bóle. CO SIĘ ZE MNA DZIEJE????? POmózcie i wytłumaczcie mi czy to jest skutkiem leków czy rzeczywiście jakaś choroba somatyczna mnie atakuje???:((((
Offline
Posty
2
Dołączył(a)
09 mar 2011, 15:04

leki na nerwice

przez weronika 10 mar 2011, 19:59
Ja tak sobie myślę, że jeżeli już trzeci miesiąc bierzesz ten lek, zwiększałeś dawkę i ciągle masz skutki uboczne i takie silne, to może ten lek źle działa na Ciebie i może powinieneś go zmienic, no bo po trzech miesiącach to powinno być już sporo lepiej a skutki uboczne powinny zanikać, ja przynajmniej tak miałam z różnymi lekami, może lekarz zmieni Ci lek jak pójdziesz następnym razem i może rzeczywiście poproś o jakiś doraźny lek uspokajający w razie potrzeby, żeby przetrzymać te pierwsze najgorsze dni, a po 3 tygodnich to skutki uboczne powinny słabnąć.
Offline
Posty
254
Dołączył(a)
11 kwi 2006, 16:43

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Przeskocz do