Moje objawy, macie coś takiego?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez okpol1006 16 mar 2011, 17:21
ja mam takie same obie strony... ale jak mi wyskoczy jakaś gula na czole pod skórą to też panikuje, albo jakaś czarna plamka na ciele to odrazu sobie wmawiam że mam czerniaka... :(

przez Delorean 11 kwi 2011, 23:01
milka89 napisał(a):Delorean mam dokładnie to samo...idę ulicą i nagle mam wrażenie jakbym miała zemdleć, pod prysznicem to samo, schodzę po schodach to samo...to nerwica spokojnie, od 12 lat tak mam :D

natomiast ja mam szumy w uszach i ucisk w głowie, ktoś z Was tak ma?

Dziękuje za odpowiedz , natomiast szumy w uszach też miałem ale zniknęły same , nie były wynikiem dużego ciśnienia ,tylko jak lekarz powiedział "wkręcania" .

Chciałem jeszcze o cos zapytać , to bardzo dziwne. Np. Mogę zmusic sie do wysilku typu jakis jogging z kolegą czy coś podobnego ,ale np gry ggram w siatkę tak jak napisalem wyzej stojąc tylko na boisku mało co nie zemdleje ,tak powoli przed oczyma i wgl . Czy to nie dziwne że potrafie przebiec spory odcinek potem dyszeć co jest normalne :) a potrafie stać na boisku i mieć słabości . Z góry dziękuję za odpowiedź , Pozdrawiam:)

przez milka89 15 kwi 2011, 20:31
osłabienie wzroku pomimo okularów? macie coś takiego? założe okulary a do dali i tak dobrze nie widzę :( i boje się ,ze to jakis guz uciska mi na nerwy wzrokowe i umre ;( ale jak byłam teraz u neurologa, to powiedział, ze to tylko nerwy z uciskami w głowie i szumami w uszach, ale dala mi skierowanie na tk, zeby mnie uspokoić...ale to dopiero mam 22 czerwca :( okulary noszę od poniedziałku i nie iem co robić, bo u okulisty szkła wystarczały. Mam -0,5...i teraz to już nie wiem, czy to nerwica, czy guz? Macie coś takiego z oczami?
Velaxin ER 150mg + Sedam 3mg doraźnie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Delorean 16 kwi 2011, 01:40
O tak , ja mam momentami słaby wzrok a momentami powoli jest mi rpzed oczami , poprostu chce przezucic wzrok z 1 pkt na drugi to wydaje mi sie ze mi powoli ten wzrok przechodzi .

Moje objawy, macie coś takiego?.

przez unclet 13 maja 2011, 08:09
Witam. Kiedyś, kiedyś byłam zalogowana na tym forum pod innym nickiem (nawet nie pamiętam jakim). Wtedy chodziło o moje napady lęku panicznego, które miałam od dzieciństwa. Teraz mam 20 lat. Napady przeszły, choć czasem mam jeszcze stany odrealnienia no ale nie o tym teraz.
Od paru lat mam ciągle przyspieszoną akcję serca. Bardzo szybko się męczę. Nawet kiedy po prostu stoję czuję się jakbym przed chwilą skończyła długi bieg. Byłam u kardiologa. Robione było ekg i holter. Wyszło na egk, że mam przedłużony przedni płatek (cokolwiek to znaczy), a na holterze ciągłe tachykardie, które potrafiły trwać 1,5h. Na dzień dobry kardiolog powiedział, że będę krócej żyła, bo serce się wyczerpuje. Przepisał mi Concor cor i aspargin. Po badaniach krwi (podejrzewał tarczycę), stwierdził jednak, że serce nie jest tu niczemu winne, że przedłużony płatek mooooooże dawać takie objawy, ale nie wydaje mu się i cytuję "olej to". Hm... Wpierw straszy szybszą śmiercią po czym mówi, że nic nie może zrobić i bym to olała. Szukając opinii o leku concor cor natknęłam się na termin "nerwica serca" i właściwie wszystko pasowało, bo oprócz tachykardii zdarzało mi się silne kłucie w sercu, przy którym nie mogłam złapać oddechu. Zdziwiłam się, bo ja absolutnie nie czuję się nerwowa. Moje zdrowie psychiczne oceniam na bardzo dobre (w porównaniu z tym co miałam kiedyś...). Nie jest tak, że się denerwuję i wtedy serce wali tylko odwrotnie. Siedzę sobie spokojnie a tu nagle puls 120 i dopiero wtedy zaczynam się denerwować, bo nie mam na to wpływu. Próbuję głęboko, spokojnie oddychać ale to na nic. Czasem w ogóle nie mogę wyjść z domu. Czuję się strasznie ograniczona.
Czy ktoś z Was miał podobne przeżycia? Psychiatra może mi pomóc? A może psycholog? Mi ręce opadają...
Ostatnio edytowano 09 wrz 2013, 15:17 przez abcZdrowie, łącznie edytowano 3 razy
Powód: połączono z w/w wątkiem z uwagi na treść Twojego postu

przez *Monika* 13 maja 2011, 10:40
unclet, Polecam wizytę u psychiatry i psychoterapię.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg