Nerwobóle w okolicach wątroby?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Monii 05 mar 2011, 21:43
nie znalazłam podobnego wątku, dlatego pytam, czy w nerwicy nerwobóle mogą wystepowac w okolicach watroby? czuje cos jak kłucie pod prawym zebrem. dodam,ze mialam tak na wakacjach i oczywiscie panika-zrobilam badania-morfol. oraz proby watrobowe i wszystko wyszło idealnie...tylko mineło juz sporo czasu od sierpnia i boje sie,ze cos jest nie tak, bo bole sie pojawiaja . nie sa uporczywe ale odczuwalne. przy dotyku,nacisku nic nie boli....
co dzień budzę się piękniejsza - ale dziś to już przesada :D ;)

przez ewaryst7 06 mar 2011, 18:27
Nerwica ma wiele twarzy..Sopkojnie.

przez MaaKaa 22 mar 2011, 01:09
Hej ja mam tak samo a powiedz czy zauwazylas ze gdy sie zdenerwujesz czy czyms zestresujesz to wtedy ten ból się nasila.. np caly dzien ni a cos mnie zdenerwuje wieczorem to czuje ten dziwny ból tak jak ty.....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monii 23 mar 2011, 17:57
dokładnie, podczas wiekszego stresu zaczyna mnie bardziej bolec, ogolnie jak sie czyms zajme jest ok... :?
co dzień budzę się piękniejsza - ale dziś to już przesada :D ;)

przez MaaKaa 25 mar 2011, 21:09
No ja mam dokładnie tak samo... i tez nie mam zadnych innych objawów ... apetyt mam jak zawsze byle duzo heh ;).. ani zadnych innych dolegliwosci trawiennych... i wlasnie tez sie zastanawiam nad tym bo mam tak samo jak nie mysle o tym robie cos to nic nie czuje a jak pomysle lub sie zdenerwuje to odrazu .. czyli mysle ze to jest zwiazane z nerwicą również ... u mnie zaczeło się ta jazda z watrobą od tego że na poczatku wkreciłam sobie raka jajnika ...potem ogladałam jakis program o nowotworach i tam coś gadali że po roku są przerzuty na wątrobe no i tak o tym myslalam ze dokladnie po roku czasu jak sobie wkrecilam te jajniki zaczela mnie bole watroba.... ehh to jest masakra ta nerwica wstretna...

przez Kuń 27 mar 2011, 22:56
Czy jecie tłusto? Albo pijecie alkohol? Bo obciążona wątroba lubi kłuć albo gnieść.
Kuń

przez MaaKaa 28 mar 2011, 21:42
Tłusto nie jem. jadam w miare zdrowo i nie mam zadncyb innych dolegliwosci trawiennych... zadnych biegunek zadnych nudnosci zadnych wymiotow ani niczego .. a alkohol to w normach nie naduzywam.

przez Pekola 29 mar 2011, 11:30
A aktywność fizyczna jaka? Jak siedzący tryb życia to też wątroba lubi się odzywać.

Ja tłusto nie jem i nie piję ale cały czas siedzę i wątroba mnie gniotła - stłuszczenie wątroby.
Pekola

przez MaaKaa 29 mar 2011, 23:22
Ty chyba raczej miałeś otłuszczoną wątrobe bo stłuszczenie i otłuszczenie to całkiem 2 rozne sprawy. Normalny tryb zycia aha i nie mam napweno nadwagi a wrec odwrotnie normalna wage badz malą niedowage nawet. a ty masz na mysli pewnie ze bez ruchu tłuszcz odkłada się w wątrobie bo go nie spalales tak ?? i co teraz juz nie masz tego stłuszczenia ??

przez Psycholog21 29 mar 2011, 23:25
Powiem tak,Kazdy z nas reaguje inaczej na nerwobole.Jedych boli rzoladek,drugich w okolicach nerek a jeszcze innych w okolicach watroby.Jednak,proponuje wybrac sie do lekarza rodzinnego bo z organizmem nigdy nic nie wiadomo
Pozdrawiam :105: :105:

przez paradoksy 29 mar 2011, 23:26
Psycholog21, żołądek.
paradoksy

przez Psycholog21 29 mar 2011, 23:27
Pomylilam sie...sorry :uklon: :uklon: :uklon: :uklon: :uklon: :uklon: :uklon:

przez Pekola 30 mar 2011, 10:03
Ty chyba raczej miałeś otłuszczoną wątrobe bo stłuszczenie i otłuszczenie to całkiem 2 rozne sprawy. Normalny tryb zycia aha i nie mam napweno nadwagi a wrec odwrotnie normalna wage badz malą niedowage nawet. a ty masz na mysli pewnie ze bez ruchu tłuszcz odkłada się w wątrobie bo go nie spalales tak ?? i co teraz juz nie masz tego stłuszczenia ??

Miałem|mam stłuszczoną wątrobę. Od roku mnie nie boli i nie wiem czy zeszło stłuszczenie choć przytyłem 30kg czy może pomogł hepatil, sylimarol
Pekola

przez MaaKaa 30 mar 2011, 18:53
Stłuszczenie nie jest grozne ..jest odwracalne i szybko ustepuje... no to fakt nerwobole moga pojawic się wszedzie ale ja narazie nie ide do lekarze za miesiac pojde teraz bede sie zdrowiej jeszcze bardziej odzywiac i moze jakis eseliv wezme tak na zaś czy tak sobie nie mozna brac skoro nie wiem czy mam coś z watrobą czy nie ?? czy to mi może zaszkodzić czy moge to brać ???.... no ty przytyles .. mysle ze twoje stluszczenie juz Ci przeszko dawno .. zrob badania jjak sie nie boisz oczywiscie .. u mnie to ani nie przytylam ani nie schudlam jakas zdastycznie waga wacha się pomiędzy 50-53 juz od dlugiego czasu przy wzroscie 170 cm.

Sortuj wg