Lęki,Rozpatrywanie Niemożliwych(niezaistaniłych sytuacji),st

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Johny_03 28 lut 2011, 00:11
Witam!

Od pewnego czasu spotykam się z problemami napisanymi powyżej. Występują one jednak tylko w momenci kiedy przesadzę z trunkami wysoko procentowymi..(Oczywiście mówię tutaj o okazyjnym spożywaniu alkoholu, na imprezach). Problem zaczyna się następnego dnia...Zaczynam Wymyślać rzeczy,które nie miały miejsca,najczęściej są to sytuacje,jakie bym chciał aby niegdy nie wystąpił(często są nierealne), a jednaknie daje mi to spokoju, cały czas o tym myślę. COraz bardziej zaczynam się obawiać, że coś jest nie tak...Dodam, że jestem osobą młodą mam 21 lat

Pozdrawiam

przez dunkan 28 lut 2011, 01:54
nie chce by ta odpowiedz byla obrazliwa lub bezczelna ale nie pij , nie napisales czy sie leczysz wiec nie moge nic wiecej napisac, bo rownie dobrze moglbym napisac ze te nierealne reczy sie po pijaku robi bo tak jest :) napisz jakie rzeczy robisz itd i czy sie leczysz

przez nervula26 09 mar 2011, 20:42
mam dokładnie to samo... w nerwicy to może wystąpić. Takie jakby urojenia..ale nie powoduje to żadnej choroby psychicznej,wynika jedynie z lęku. 4 psychiatrów mi to potwierdziło,że nie ma powodu do martwienia się,nawet jak uroimy sobie coś totalnie niemożliwego i będziemy wierzyć że to miało miejsce

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg