oddech jak to ciezko brzmi

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez ozi198 23 lut 2011, 22:44
witam od jakiegos czasu trapi mnie problem z oddechem jakbym mial go za malo albo jakies dusznosci czesto rano kolo 6 czy wam sie to tez zdarza a jak tak to jak i co wtedy robicie ?
ozi198

przez Denial 23 lut 2011, 23:16
A serducho też fiksuje, czy nie?

Czy wykluczono u Ciebie... astmę?
I sing the body electric...

przez ozi198 23 lut 2011, 23:25
raczej nie dzis jestem po echu serca i jest ok

-- Śr lut 23, 2011 10:57 pm --

mialem u pulmonologa robiona spirometrie i sa dobre wyniki mialem w przyszlosci problemy z alergia ale nie astme czy z samej nerwicy ktos tez ma problem z oddychaniem hm?
ozi198

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mila1986 25 lut 2011, 15:25
ozi198 napisał(a):raczej nie dzis jestem po echu serca i jest ok

-- Śr lut 23, 2011 10:57 pm --

mialem u pulmonologa robiona spirometrie i sa dobre wyniki mialem w przyszlosci problemy z alergia ale nie astme czy z samej nerwicy ktos tez ma problem z oddychaniem hm?

Ja byłam u internisty/pulmonologa, który obejrzał prześwietlenie klatki piersiowej i stwierdził, że wszystko jest w porządku i od strony pulmonologicznej nie mogę mieć duszności, potem poszłam do laryngologa, który obejrzał mi krtań i tchawice stwierdzając, że tam też nic mi nie może dolegać, bo nic nie ma niepokojącego. Zrobiłam USG tarczycy - nic. Wszystkie badania krwi - czekam na wyniki. Więc podsumowując nerwica. Ale wiem jak to jest nie móc wziąć pełnego wdechu i myśleć, że zaraz się człowiek udusi... Przechodzę przez to, ale jestem już na lekach i chodzę na psychoterapię, gdyż kłopoty z oddychaniem to jeden z typowych objawów nerwicy lękowej o podłożu wegetatywnym... Jedno jest pocieszające, że jak to nerwica, to człowiek nie udusi się na pewno... Ale nie powiem, żeby zawsze było to w pełni pocieszające, kiedy ma się atak paniki i myśli się, że sie umiera...

Sortuj wg