Problem ze świadomościa czy to normalne w nerwicy?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez ozi198 22 lut 2011, 21:33
witam jestem marcin , juz jakis zcas tu pisze .Tym razem sprawa dotyczny innej dolegliwosci.Jestem dzis bardzo slaby jakbym mial grype czy cos zle w nocy spalem rano mialem problem z oddechem czasem sie tak zdarza u mnie , mam jeszcze czesto omdlenia nudnosci itp .Zadmienie ze zemdlec tez nigdy nie zemdlalem ale takei uczucie miewam.Jestem na amitryptyline 2 lata pol roku przerwy gdyz nie chcial do swojego slubu isc z prochami .Odstawilem ale po jakims zcasie leki wrocily itp.Zastanawim sie czy tez macie takeiuczucie czasem jakbyscie byli gdzies "obok" lub jakby problem ze swiadomoscia itp ? z gory dzieki
ozi198

przez Thazek 22 lut 2011, 21:41
Ale to napisałeś niezrozumiale ;)
ja np. teraz tak mam! Czuję się jakby mnie nie było! tak jakbym miał pustą głowę i myślami był gdzie indziej...
Thazek

przez SamiraQ 22 lut 2011, 21:48
oj bo amitryptylina to chyba troche niebezpieczny lek. Ja brałam przez pół roku i nie chce tego więcej widzieć...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ozi198 22 lut 2011, 21:58
samiraq ale ja biore dawke 2 tab po 10 mg czyli dzinnie 20 mg to podobno bardzo malo 2 lata temu bralem 3 x po 25 mg .a ty ile bralas?thazek ja czuje sie czasem jakbym cialem byl ale duchem nie jakos tak trudno to opisac jak u nerurologa bylem zrobil mi profilaktycznie badanie na padaczke skroniowa eeg bo podobne objawy sa ale bylo ok a u ciebie jak to wyglada ? ja zauwazylem ze jezli np zaczne myslec ze bedzie mi sie znow zle oddychalo to po jakoms czasie faktycznue bedzie mi brakowalo tego glebnokiego oddechu . albo ze mi sie slabo bedzie robic i znow lek ze slabo.A dodam ze jezli np amm problemu z oddechelm to nie ze swiadomoscia ni z omdleniami i tak w kolo wiec wychodzi na to ze to faktycznie nerwica moimzdaniem a ty jak amsz?
ozi198

przez Adamo 22 lut 2011, 22:29
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

przez ozi198 22 lut 2011, 22:53
myslicie ze to faktyczniejeden z dokuczajacych objawow tej nerwicy i o prostu starac sie to zignorwac? mialem tez rezonans magnetyczny i tk glowy i tez bylo ok ale pozniej sie doszukuje ze mozemialem wylew albo cos ;/ hm??
ozi198

przez SamiraQ 23 lut 2011, 00:35
No właśnie nie pamiętam. Ale ogólnie to było tak, że jak miałam 10-12 lat to dostawałam bardzo silne ataki tzw. migreny, czyli 3 dni wyjęte z życiorysu co miesiąc - ból glowy, wymioty, paraliż, światłowstręt. I tu w Polsce oczywiście Pani neurolog zbaraniała i powiedziała, że to pewnie wiek dojrzewania "no tak to bywa u dziewczynek" (zaje****), ale pojechałam na wakacje do siostry do USA i ona zajmowała się dziećmi u jednej pani neurolog, które wypytała siostre co mi jest i przepisała mi amitryptyline (tadadadam). Na pół roku wykupiłam tam zapas, nikt się nie zainteresował co jem, ważne było, że ataków nie ma. Jak moja mama poszła z opakowaniem do apteki zapytać czy jej coś o takim składzie sprzedadzą to dostała zjeb* że coś takiego dziecku podaje. Lol. Widocznie dlatego jestem teraz taka walnięta... Ale jakie tego tam dawki były to nie wiem

Sortuj wg