Co sie dzieje ?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Co sie dzieje ?

przez TysonX 04 lut 2011, 11:29
Marciatka, fakt na początku jak zaczął czytać pomyślałem 'co ona wygaduje?' haha :)
Masz racje ze lepiej gonić króliczka niż go mieć i w pierwszej fazie tego powiedzenia to w 100% prawdach, sam lubie kombinować, wyciągnąć np nr od dziewczyny itd, zreszta bardziej mnie ciągnie do tych raczej niedostepnych ... :)
Ale jeśli chodzi o to że " nie chce mieć dziewczyny " to tak nie jest ... wiesz już tyle czasu się dołowałem z braku kogoś że mam juz tego dosyć, tym bardziej że w tej dziewczynie można powiedzieć się zauroczyłem ...

I tak generalnie ktoś napisał wyżej że jestem nieśmiały, TAK MACIE RACJE. Poczytałem sobie o nieśmiałości kilka - kilkadziesiąt stron w internecie i to co tam piszą w 3/4 czesci się zgadza ... czasem w wiekszym stopniu, czasem mniejszym ale jest to prawdą. Szczególnie w sytuacjach damsko męskich. Sam nie moge w to uwierzyć bo myślałem że już dawno mi nieśmiałość mineła, ale okazuje się że nie ...

Co sie dzieje ?

przez tg--ice 10 lut 2011, 18:07
Na pierwszy rzut oka to po prostu zwykła nieśmiałość, ale mi się wydaje że to coś więcej....
Miałem podobnie, tylko różnica polegała na tym, że ja miałem problem z przełamaniem siebie, i zrobieniem pierwszego kroku, jednym słowem z zagadaniem...
Cóż tu poradzić? Chyba tylko i wyłącznie to zależy od ciebie, raczej nie powinieneś się bać randek, nawet jak się skompromitujesz, to zawsze możesz iść na kolejną randkę, w końcu jak napisałeś, to na brak zainteresowania nie narzekasz..
Raczej masz problem z akceptacją samego siebie, przez internet, itp, to wszystko jest ok, ale w realu to po prostu brak ci pewności.
Jeśli czujesz, że dla ciebie to bariera nie do przeskoczenia, to możesz iść z tym do psychologa, on ci na pewno coś poradzi...
Powodzenia kasanowo...
NO FEAR...!!!

Co sie dzieje ?

przez marciatka 06 kwi 2011, 16:33
TysonX, chcesz mieć dziewczynę, ale czujesz, że jeszcze do końca nie wiesz, na co się decydujesz. Każdy czasem tęskni do bycia z kimś, ale to bardziej tęsknota chwilowa, niż stała.

Powinieneś się przełamać i spotkać z jakąś laską, 90% ludzi to nieśmiałe osoby, zatem nie ma co się krępować.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co sie dzieje ?.

przez BrakPomysluNaLogin 23 cze 2011, 23:58
Ciągłe zdenerwowanie. Co mam zrobic? :(

Witam. Mam 16 lat. Od jakiegoś czasu bardzo łatwo mnie zdenerwować. Psuje to moje relacje z innymi. Kiedyś miałam tak tylko raz na jakiś czas, a ostatnio jakoś nie miewam żadnych "lepszych dni" kiedy jestem od rana szczęśliwa. Nawet mój chłopak powiedział mi ze się zmieniłam i ze dawno nie widział mnie uśmiechającej się od początku dnia. Nie wiem co się ze mną stało i czuję się jak jakiś inny człowiek. Chciałabym być taka jak dawniej a zarazem nie chce mi się nic robić w tym kierunku. Denerwuje mnie ta obojętność. Czy cos się ze mną dzieję czy to normalne czy co? Proszę o wyrozumiałość i o radę.
Ostatnio edytowano 26 cze 2011, 22:49 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono

Co sie dzieje ?

przez *Monika* 26 cze 2011, 22:51
BrakPomysluNaLogin, Z jakiego powodu jesteś obojętna?
Jak wyglądają Twoje relacje z mamą i tatą?
Obrazek
Główny Moderator

Co sie dzieje ?

przez BrakPomysluNaLogin 26 cze 2011, 23:25
Obojętność do tego że za razem denerwuje mnie to ze czuje się inaczej niż kiedys, a zarazem nie chce mi sie nic robić w tym kierunku zeby to zmienic, bo wydaje mi sie ze wszystko samo się ułozy. Z rodzicami układa mi się dobrze. Nie mam na co narzekać, chociaż czasami się kłocimy jak chyba wiekszosc osob w moim wieku. Ale ostatnio z chlopakiem układa mi sie gorzej. Jakiś czas temu zaczęlo sie cos psuć między nami. Bez powodu zastanawiałam się czy powinnismy ze soba być, póżniej miałam wyrzuty sumienia i jakos bylo mi smutno i czesto o tym myslalam że jestem wobec niego nie fair itp. Po jakimś czasie przechodziło, bylo wszystko idealnie jak dawniej a pozniej znowu to samo. Od tamtej pory jestem jakas inna i przed tym czułam się lepiej sama ze sobą. Mam wrażenie ze się zmieniłam i jestem mniej szczęsliwa.
Chociaż nie wiem czy przez to ze tak ciągle o tym myslalam nie uroiłam sobie ze jestem jakas nieszczęsliwa czy rzeczywiscie tak jest.

Co sie dzieje ?

przez *Monika* 26 cze 2011, 23:42
BrakPomysluNaLogin, Może problem tkwi w relacji z chłopakiem?
Obrazek
Główny Moderator

Co sie dzieje ?

przez BrakPomysluNaLogin 26 cze 2011, 23:55
Może tak ale czuję ze to moja wina i nie wiem jak to rozwiązać bo moj chlopak nie jest dla mnie zły i nic nie robi takiego zebym miała czuć się nieszczęsliwa. Często probuje mnie wyręczać i nie wiem czy być moze to mnie nie irytuje. Mam wrażenie ze to ze mną jest coś nie tak od pewnego czasu.

Co sie dzieje ?

przez *Monika* 27 cze 2011, 01:06
BrakPomysluNaLogin, Proponuję wizytę u specjalisty w Twojej sprawie-psycholog/psychoterapeuta.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg