Pomogę w nerwicy - proszę pisać

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Pomogę w nerwicy - proszę pisać

przez Heron 18 sty 2011, 10:47
Dzięki za odpowiedź Asko,
ja już przyczynę znalazłem teraz trzeba pozbyć się tego z mojej głowy. Nie mam zamiaru siedzieć i użalać się nad sobą, cały czas pracuję nad tym jak się doprowadzić do stanu normalności...

przez roymakkay 18 sty 2011, 13:14
""""""""Cóż za demagogia i czarnowidztwo.
Zanim coś palniesz to zastanów się.
Tu wchodzą naprawdę slabi psychicznie ludzie, a Ty im już na starcie bardzo ułatwiasz. Nie wiem czemu ma służyć Twoja postawa,nie wszyscy rozumieją co znaczy akceptacja i zrozumienie stanu. Fakt....to jedno. Zapomiałaś jeszcze o drugim.O zmianie.
Jeśli nie jesteś czegoś do konca pewna, to lepiej zamilcz. A jeśli czegoś nie wiesz...to nie pisz wogóle.
Chyba,że masz problemy z przekazywaniem informacji.[/quote]"""""""""

sluchaj ma swoje zdanie i ja sie naprzyklad z nim zgodze, a ty jestes pewna do swojego ? nie to lepiej zamilcz

przez paradoksy 18 sty 2011, 13:17
roymakkay napisał(a):
Cóż za demagogia i czarnowidztwo.
Tu wchodzą naprawdę slabi psychicznie ludzie, a Ty im już na starcie bardzo ułatwiasz. Nie wiem czemu ma służyć Twoja postawa,nie wszyscy rozumieją co znaczy akceptacja i zrozumienie stanu. Fakt....to jedno. Zapomiałaś jeszcze o drugim.O zmianie.
Jeśli nie jesteś czegoś do konca pewna, to lepiej zamilcz. A jeśli czegoś nie wiesz...to nie pisz wogóle.
Chyba,że masz problemy z przekazywaniem informacji.

sluchaj ma swoje zdanie i ja sie naprzyklad z nim zgodze, a ty jestes pewna do swojego ? nie to lepiej zamilcz

może Ty lepiej zamilcz, uzdrawiaczu i guru medycyny :roll:
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez roymakkay 18 sty 2011, 13:21
Ja pie...le, a moze ma racje ?, po zatym moze ty lubisz byc faszerowana lekami na daremnie, tudiez klamstwami, o cudownym wyleczeniu. skoro taka madra jestes to pewnie sie juz wyleczylas? nie ? ile lat sie leczysz i co nadal twierdzisz ze sie da wyleczyc ? wiec nie krytykuj i dojezdzaj osob ktore maja inne zdanie niz ty, bo bierzesz za pewnik ze twoje zdanie jest swiete i nikt niech sie nie wazy miec innego bo w morde, co za pustota i glupota. ja wole miec odebrana nadzieje niz byc faszerowany glupotami, lekami, i wydawac duzo kasy na inne glupoty. nie kazdy mysli tak jak ty ja pier...le

przez paradoksy 18 sty 2011, 13:43
roymakkay napisał(a):Ja pie...le, a moze ma racje ?, po zatym moze ty lubisz byc faszerowana lekami na daremnie, tudiez klamstwami, o cudownym wyleczeniu. skoro taka madra jestes to pewnie sie juz wyleczylas? nie ? ile lat sie leczysz i co nadal twierdzisz ze sie da wyleczyc ? wiec nie krytykuj i dojezdzaj osob ktore maja inne zdanie niz ty, bo bierzesz za pewnik ze twoje zdanie jest swiete i nikt niech sie nie wazy miec innego bo w morde, co za pustota i glupota. ja wole miec odebrana nadzieje niz byc faszerowany glupotami, lekami, i wydawac duzo kasy na inne glupoty. nie kazdy mysli tak jak ty ja pier...le

gdzie ja tu krytykuje? przeklinam do Ciebie? cokolwiek o mnie wiesz? nie, więc się nie udzielaj
za te piękne słowa, po raz któryś zresztą (nie za swoje zdanie, a za OBRAŻANIE innych), masz kolego bana. chamstwa tu nie tolerujemy...
paradoksy

przez Vitellka 18 sty 2011, 13:56
Pomoge w Nerwicy prosze pisac :lol: :roll:

przez linka 18 sty 2011, 14:09
Vitellka, Ja rozumiem, że Ty uważasz, że wszyscy są chorzy na nerwice i wyleczyć się tego nie da....ale jak nie masz nic do napisania w temacie to nie pisz.... ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Vitellka 18 sty 2011, 14:13
O co chodzi ja sie tylko staram pomoc :shock:

przez linka 18 sty 2011, 14:16
Vitellka, no jak po takim tekście wstawiasz ikonki Laugh Out Loud a później Roll....to w kontekście twoich wcześniejszych wypowiedzi brzmi to jak ironia i naśmiewanie się.
Jeśli źle cię zrozumiałam to przykro mi ale takie wysyłasz sygnały.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Korba 18 sty 2011, 14:19
Vitellka napisał(a):O co chodzi ja sie tylko staram pomoc :shock:

W czym skoro nerwica jest nieuleczalna? Chcesz nam pomóc pogodzić się z losem?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez asko80 18 sty 2011, 17:17
roymakkay, nie rozumiem twojego buntu na tym forum i sposób w jaki obrazujesz ten bunt. Piszą tu życzliwi sobie ludzie, a ty wziąłeś sobie za zadanie krytykowanie w dość poniżający sposób. Czy chodzi tobie o to by zwrócić uwagę swoją na forum czy bardziej o pomocną rozmowę z innymi? Jeśli czujesz się mało "zauważalny" to napisz nowy temat pt. ZWRÓĆCIE NA MNIE UWAGĘ i na to co ja piszę.

przez *Monika* 18 sty 2011, 17:44
roymakkay napisał(a):""""""""Cóż za demagogia i czarnowidztwo.
Chyba,że masz problemy z przekazywaniem informacji.
"""""""""

sluchaj ma swoje zdanie i ja sie naprzyklad z nim zgodze, a ty jestes pewna do swojego ? nie to lepiej zamilcz[/quote]

Ja też mam swoje zdanie, którego jestem pewna. Nie prosiłam Ciebie o komentarz do mojej wypowiedzi. Wystarczyło napisać,że zgadzasz się z Vitellką.
Obrazek
Główny Moderator

przez Ahmall Gammat 18 sty 2011, 19:48
Nie ma to,jak siedzieć w grupie(czy na grupie),patrzeć sobie w oczy i rozmawiać.Nie byłoby takiego bałaganu.
Poznacie prawdę,a prawda was wyzwoli.

Pomogę w nerwicy - proszę pisać

przez asko80 20 lut 2011, 22:30
Myślę, że doświadczenia innych w walce z chorobą typu nerwica, depresja jest pomocna dla "początkujących". Dla tych co boją się iść na terapię i czują wsparcie w pisaniu na forum.

Sortuj wg