Problemy z widzeniem?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Problemy z widzeniem?

przez soufiane 11 sty 2011, 17:05
Witam wszystkich od 2 lat męcze sie z nerwicą. Oprócz wszystkich "książkowych" obajwów: arytmia serca, kiepskie samopoczucie, odrealnienie itp mam tez problem ze zwrokiem, problem polega na tym, że w patrzac na cos czesto znieksztalca/zamazuje mi sie obraz w końcówkach oka( niewiem jak to dokladnei opisac) dotego jeszce mam cos takiego, kiedy patrze sie na jakąs rzecz,napis i gwaltownie odwroce zwrk potrafie przez 1-2 sek. widziec kontury tego przedmiotu/napisu ( nawet jak zamkne oczy) mimo,ze patrze juz na cos innego. Byłem u okulisty pol roku temu( ale to z zalecenia pracodawcy) i nic nei stwierdził. Zastanawiam sie czy to przypadkiem nie są moje "wizualizacje" spowodowane nerwicą.

Re: Problemy z widzeniem?

przez agusiaww 11 sty 2011, 17:06
soufiane, a co na to lekarz psychiatra?
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez soufiane 11 sty 2011, 18:10
Lekarzowi nie mowiłem, zaczelo mi to przeszkadzac niedawno, a psychiatra wie o wszystkich moich objawach wiec pewnie to tez wrzuci do worka "nerwica&depresja" założyłem wątek bo zastanawiam sie czy ktos ma cos podobnego.

p.s.mam męty, ale to już dawno temu stwierdził mi nawet okulista

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez _asia_ 11 sty 2011, 18:49
soufiane napisał(a):dotego jeszce mam cos takiego, kiedy patrze sie na jakąs rzecz,napis i gwaltownie odwroce zwrk potrafie przez 1-2 sek. widziec kontury tego przedmiotu/napisu ( nawet jak zamkne oczy) mimo,ze patrze juz na cos innego.

Moim zdaniem możesz mieć tzw. powidoki. Jeśli tak jest to ten problem nie ma akurat nic wspólnego z nerwicą, niektórzy ludzie tak mają, ja również.
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez MARIAN1967 12 sty 2011, 19:31
To na pewno nie ma nic wspólnego z nerwicą. U mnie wyglądało to trochę jak stop klatka .Nie było płynności w widzeniu. od wpływem lekarstw poprawiających krążenie krwi problem zdecydowanie się zmniejszył .Prawie nie występuje. soufiane, Ile masz lat ? Czy występują u Ciebie szumy w uszach ,otępienie, zawroty głowy?
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez soufiane 12 sty 2011, 23:59
mam 23 lata szumu w uszach nie zuwazylem, zawroty sie zdarzaj ale bardzo żadko...

Sortuj wg