lęk przed zostaniem samej w domu

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

lęk przed zostaniem samej w domu

przez gosiula25 10 sty 2011, 20:25
Witam, mam poważny problem.. miałam dziś sytuację, że mój narzeczony musiał jechać do swojego brata i zostać tam na noc gdyż brat potrzebuje jego pomocy, na co zareagowałam atakiem paniki i płaczu, zaczęlam dosłownie ryczeć jakby to był koniec świata, czułam się jak jakaś poważnie chora psychicznie osob.. zaczęłam się "kiwac" chodzić po domu ciągle płacząc, zadzwoniłam do niego w takim stani i zaczełam mu grozić, że tego nie wytrzymam,że sobie coś zrobie, on mnie uspokajał ja nie chciałam słuchać za każdym razem gdy mówił mi, że musi jechać bo jest bardzo potrzebny ja dostawałam coraz gorszej histerii, był to dla mnie koniec świata, przypomniało mi się, że jak byłam mała to też bałam się zostać sama w domu, poczułam się jak taka mała bezbronna dziewczynka, proszę pomóżcie... co ja mam zrobić zeby tak nie było?? powinnam wspierać swojego partnera wiem doskonale, żę swojemu bratu jest teraz bardziej potrzebny a ja tu jeszcze takie jazdy robie.. nie potrafie nad tym panować to nie pierwszy raz. proszę o pomoc..
Ostatnio edytowano 10 sty 2011, 23:06 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesienie wątku z działu Leki do działu Nerwica lękowa oraz edit tytułu: porawka błędu.

Re: lęk przed zosatniem samej w domu

przez siódmy 10 sty 2011, 21:26
Podobne objawy miała moja znajoma okazało się że ma nerwice.
Pzdr
Gdy człowiek jest na tyle stary żeby wszystko zrozumieć-umiera.

przez gosiula25 10 sty 2011, 21:39
wiem, że mam nerwice, ale jak sobie z tym poradzić..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 10 sty 2011, 22:29
gosiula25, Leczyć. Miałam to przez dość długi okres. Najpierw bałam się sama wychodzić, a potem nawet na chwilę zostać sama w domu.
Moderator

przez gosiula25 10 sty 2011, 22:34
też tak reagowałas? da się jakos nad tym zapanować.. w środe mam wizyte u psychologa.

przez dogomaniaczka 10 sty 2011, 23:03
gosiula25, no cóż ja niestety mam podobnie. chociaż w dzień nie ma problemu. ale jak mam zostać sama na noc to już jest tragedia. zazwyczaj mam histerie pół dnia, nawet podświadomie się tym denerwuję...czy ja wiem jak sobie radzić...ciężko jest..ja zazwyczaj wtedy nie potrafię spać. staram się jak mogę uspokoić, przygotować coś do czytania, filmy coś co lubię i mnie rozluźni..w sumie nigdy nie rozmawiałam o tym z psychologiem ale od wczesnego dzieciństwa mam problemy z zostawaniem sama na noc. w takich wypadkach nie chodzę spać.
dogomaniaczka

Sortuj wg