Proszę o pomoc!!!!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Proszę o pomoc!!!!!

przez 85alusia 09 sty 2011, 17:15
Witam już kiedyś pisałam na tym forum i znów po 5 latach do niego powróciłam....
Znów powróciła ta pier... nerwica lękowa z natrętami, tylko tym razem wzięłam się za leki bo myślałam że oszaleje!!!!!
Otóż na początku pojawiło się że się przewrócę, że umrę zresztą takie lęki trwały dość długo ale ostatnio bardzo się nasiliły. Niby dawałam sobie z nimi radę ale coś pękło i bach...... Teraz dopadły mnie natręty takie same jak kiedyś że się zabije, że nie wytrzymam. Okropnie boję się noży, boję się sama spać boję się wszystkiego!!!!!!!!!!!! Jak słyszę że ktoś kogoś zabił, ktoś miał próbe samobójczą mam dość!!!!!! Bopję się że kolejna mogę być ja!!!Boję się kolejnych dni :(:(:( byłam 4 dni temu u psychiatry i przepisał mi leki-jestem bardzo senna w ciągu dnia i to też mnie przeraża że to może deprecha..... Dziś miałam kolejny atak paniki(a miałam przerwa z atakami z 3 dni) gdy koleżanka przyszła do mnie i pow że ma dość życie itp i mi się kur...... udzieliło!!!!!!!! Czy ja jestem nienormalna czy jestem samobójczynią. Jejku jak ja się boje :(:(:(:(

Re: Proszę o pomoc!!!!!

przez GG7 09 sty 2011, 17:20
Nie jesteś sama ! , bywają bardzo trudne nieraz chwile ( nawet nie wiedzieć dlaczego , skąd takie okropieństwa potrafią się pojawiać w głowie ), znam to dokładnie .
3maj się , lekki Cie powoli uspokoją , wiem , że to trudne niesamowicie ! - czasem - lecz do opanowania...
Rexetin+Trittico+Oxazepam+Miansec // i czasem C2H5-OH ..."idę" -powoli chyba ..? w stronę prostej ,byle bym szybko nie dotarł do jej kresu."NFZ" - Nichilistyczna Filozofia ZBRODNI - Poszargana/poszarpana wielowątkowość wewnętrzna powoli dobija/zabija.. qrv. 104 kg :( /67"
GG7

przez 85alusia 09 sty 2011, 17:21
eh..... masakra to są dosłownie przeciwieństwa mnie a potrafią spierd.... całe moje życie. Ale nie poddam się!!!!!!!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tg--ice 12 sty 2011, 18:51
Jestem z tobą!!!
Też na początku też nie wytrzymywałem, też miałem myśli samobójcze, już nawet wybrałem sobie drzewo na którym pewnego dnia się chciałem powiesić!!!
Jednak już jest lepiej.. i chyba będę żył.Wiem że cokolwiek się stanie, i tak jutro będzie nowy dzień!!!!
Ospałość po lekach to normalka, ja też to mam, tylko bym spał i spał...
Także musisz walczyć na tym świecie, już taka nasza natura wojowników....
Pozdrawiam
NO FEAR...!!!

przez soufiane 14 sty 2011, 23:40
moge cie tylko pocieszyc, że nie jesteś sama! ja kiedyś byłem "twardzielem" nie ruszało mnie nic i obok wszystkigo przechodziłem obojętnie. Teraz ogladając nawet wiadomości o jakimś ataku bombowym w afryce, budzi się we mnie niepokój, że może to kiedyś sie przytrafi w Polsce, może w moim mieście. Przeżywam wszystko strasznie i na okrągło o tym myśle, staram sie myślec pozytywnie niestety nie zawsze pomaga i też jest ciężko.

Sortuj wg