nie wiem gdzie uderzyc?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

nie wiem gdzie uderzyc?

przez MarcinOOO 05 sty 2011, 22:19
W sumie przestalem rozumiec co sie dzieje wokolo mnie!Jestem obolaly mam skoki cisnienia, do tegoi dochodza dziwne mysli , ktorych sam sie boje. Kiedy mam wolne z pracy ciagnie mie zeby tam zajechac, a kiedy jestem w pracy chce do domu. Mam nieodparte przekonanie , ze nikt z domownikow mnie nie lubi. Czuje sie tyranem we wlasnym domu. Boje sie wlasnych mysli. Mieszkam poza granicami polski, tak wiec rozmowa z lekarzem nie ma sesu. Probowalem kontaktu z grupa terapeltyczna w jezyku polskim tylko cos chyba niezagralo ( czulem sie odtracony przez grupe)........ i widze , ze chyba tu tez mnie nie chca :(

Re: nie wiem gdzie uderzyc?

przez Korba 06 sty 2011, 16:14
MarcinOOO, a po czym wnioskujesz, że ktoś Cię tu nie chce? Twój post bardzo niewiele mówi... Leczyłeś się na coś wcześniej? Masz jakieś inne objawy? Może to po prostu stres?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Re: nie wiem gdzie uderzyc?

przez uspiony 06 sty 2011, 23:57
Też tak mam. Zawsze czuję się odtrącony. Jak chodziłem na podobne spotkania to też jakoś nikt do mnie bardziej nie zagadywał. Teraz mi to już zwisa, ludzie, dziewczyny, wali mnie to czy się mną interesują. Przynajmniej nie będę za nikim tęsknił. Przyjaźnie itp. i tak się kiedyś skończą, więc po co zaczynać:D
Coś straciłem. Nie jestem do końca pewien co... ale wiem, że nie zawsze czułem się taki... uśpiony. Ale wiecie co? Nigdy nie jest za późno, żeby to odzyskać.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg