boje sie

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

boje sie

przez kwiatek25 29 gru 2010, 20:10
Witajcie,wczoraj w nocy myslalam ze sie udusze,mialam jakies skurcze zoladka albo zacinanie sie go b.ciezko mi sie oddychalo ciezar na klatce piersiowej,robilam glebokie oddechy i nic dalej bylo ciezko i w tej chwili tez tak doradzcie cos albo na gg6636056 :why:
Witam wszystkich,mam nerwice od 8 lat,jest uciarzliwa,powoduje ze zadko wychodze z domu,mam wieczne dusznosci,musze myc za kazdym razem sztuce,rece,boje sie brac jakiego kolwiek leku mam lek ze mi sie cos stanie pomuzcie,doradzcie mi cos

Re: boje sie

przez dogomaniaczka 29 gru 2010, 20:21
Hej,
to normalne przy nerwicy lękowej , sama tak często mam , a nasila się to gdy się najem. postaraj się nie skupiać na oddechu bo z doświadczenia wiem, że to tylko człowieka nakręca, łatwo się mówi ale spróbuj zrobić coś co zajęłoby Ci myśli żebym cały czas nie kontrolowała oddechu bo tedy na pewno nie przejdzie! pamiętaj, że nic Ci się nie dzieje!
dogomaniaczka

Re: boje sie

przez wiejskifilozof 30 gru 2010, 11:20
Mnie natomiast często robi się emocjonalnie gorąco . Wygląda to tak, oglądam jakiś program w telewizji i nagle coś mnie tak intryguję ,że czuję jak ogarnia mnie potworny żar . Potrafię zdjąć sweter , zostać tylko w samej podkoszulce i chcę otwierać okna . Mimo,że za oknem mróz -30 stopni .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg