Drgawki, mimowolne skurcze mięśni nóg i rąk

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Drgawki, mimowolne skurcze mięśni nóg i rąk

przez bowie 22 gru 2010, 18:26
Hej!

Od roku leczę się na nerwicę, jest i dobrze i źle, ale ogólnie jestem nastawiony bardzo pozytywnie i moje życie się zmienia na lepsze! ;) Okej a teraz do sedna sprawy: czy ktoś miał uczucie niekontrolowanego skurczu mięśni nóg albo rąk od czasu do czasu (np. przy czytaniu książki bądź leżeniu na łóżku). Jako, że jestem chory od razu zacząłem tworzyć sobie i nakręcać się nowymi chorobami i doszedłem do wniosku, że może to być stwardnienie rozsiane ;). Pomimo, że praktycznie nie wykazuje żadnej dolegliwości z tą chorobą związanej to nakręciłem się tak, że zacząłem się tym w jakimś sensie przejmować.

Mieliście takie dolegliwości? Może jest to w jakimś sensie rozładowanie napięcia mieści właśnie w stanie nerwicy?

Re: Drgawki, mimowolne skurcze mięśni nóg i rąk

przez linka 22 gru 2010, 18:36
bowie, ja tak mam :lol: i sobie wkręcam czasami chorobę Huntingtona :mrgreen:
No a tak na powaznie, jest to prawdopodobnie skutek ciągłego życia w stresie, co przy nerwicy jakby nie patrzeć występuje i związanego z tym ustawicznym brakiem magnezu i potasu w organizmie. Co skutkuje drganiem mięśni, mrowieniem, skurczami itd.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez zdesperowany1 22 gru 2010, 19:00
Od roku leczę się na nerwicę, jest i dobrze i źle, ale ogólnie jestem nastawiony bardzo pozytywnie i moje życie się zmienia na lepsze! Okej a teraz do sedna sprawy: czy ktoś miał uczucie niekontrolowanego skurczu mięśni nóg albo rąk od czasu do czasu (np. przy czytaniu książki bądź leżeniu na łóżku). Jako, że jestem chory od razu zacząłem tworzyć sobie i nakręcać się nowymi chorobami i doszedłem do wniosku, że może to być stwardnienie rozsiane . Pomimo, że praktycznie nie wykazuje żadnej dolegliwości z tą chorobą związanej to nakręciłem się tak, że zacząłem się tym w jakimś sensie przejmować

Wnioskuję , że skoro leczysz się to pewnie bierzesz jakies leki. Stad Twoje mimowolne skurcze;).
zdesperowany1

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bowie 22 gru 2010, 19:13
Zażywam Depralin już jakieś 2 miesiące.

przez linka 22 gru 2010, 19:16
bowie, Czy na ulotce od tego leku są wymienione takie skutki uboczne?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez bowie 22 gru 2010, 19:38
Tak ;)

przez Honorata 26 gru 2010, 19:05
cześć, ja też tak mam. Neurolog powiedział, że to tężyczka. Jest ona spowodowana przez stres i jak powiedziała linka, utratą magnesu i potasu z organizmu.
dopóki demon smutku śpi, niech żyją młode żądze, dopóki życie w nas się tli....

http://www.gifsoup.com/view/309384/pug- ... reen-o.gif

Sortuj wg